Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

cena grada film

• Please log in to reply
3 replies to this topic

somci

somci

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 0 thanks

ne otvara mi film preko vlc playera film CENA GRADA  a kad sam skinuo pise da je to GDE NADJE KUMICU,neka je greska ili? hvala

ParnY

ParnY

Bronze Member

• Administrator
  • 1,496 posts
  • 6352 thanks

premalo informacija, koji točno film ste skinuli, pošaljite link teme na forumu, post i sam sadržaj s kojeg file sharing servisa ste preuzeli, tek tada vam netko bude mogao pomoći, da li ste isprobali preuzeti film pokrenuti u nekom drugom playeru ?

>>> SeedBox & RDP slots | 350GB (SB) / 400GB (RDP) HDD | 1Gbps | Unmetered | 8€ (SB) / 10€ (RDP) per month <<<

somci

somci

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 0 thanks

film se zove cena nad gradot/cena grada...skinuo ga preko MEGA,samo taj link za skidanje i ima..cim je poceo download pisalo je drugo ime fajla..sve sam gledao preko VLC i dosad je sve bilo oki..ukoliko ide bolje preko nekog drugog instaliram i njega :D

ParnY

ParnY

Bronze Member

• Administrator
  • 1,496 posts
  • 6352 thanks

naziv rar arhive je netočan ali u njemu je film kao i u opisu (nazivu teme), skinuo sam i sve je uredu s filmom, radi (koristim gom player), evo ti i dokaza:

prff00.jpg

Cenata_na_gradot_1970.png

>>> SeedBox & RDP slots | 350GB (SB) / 400GB (RDP) HDD | 1Gbps | Unmetered | 8€ (SB) / 10€ (RDP) per month <<<

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users