Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Dobrilo Nenadić - Dorotej

No replies to this topic

biliboy20

biliboy20

Newbie

• Members
  • Pip
  • 32 posts
  • 2361 thanks
  • LocationSrbija

Dobrilo Nenadić

D O R O T E J

Dobrilo-Nenadic-DOROTEJ_slika_O_40708265

„Svega se sećam, naročito našeg prvog susreta. Sve je onda bilo tako neobično: i taj dan, i on, i Mrtvaja vir. Dolazio sam tu mnogo puta i ranije i docnije, ali mi se nikada voda nije učinila tako bistrom i toplom kao toga dana. Bilo je sparno već pre podne i izgledalo je da će po podne padati kiša. Toga se sećam jer sam se dugo dvoumio da li uopšte da idem na Moravu ili…

Izuzetno zanimljiva knjiga, napisana na pomalo neobičan način. Glavni likovi su monasi jednog manastira u srednjevekovnoj Srbiji, vlastelin mesta u kome se manastir nalazi, njegova žena i pojedini njegovi vojnici.

Po ovom romanu, snimljen je istoimeni domaći igrani film.

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Jezik: srpski (ćirilica)

Format: ePUB, azw3, mobi

Thanked by 149 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users