Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Download sa Android tableta?

• Please log in to reply
6 replies to this topic

n00b masster

n00b masster

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 321 posts
  • 4064 thanks
  • Locationn00bia

Pošto često pristupam forumu sa tableta (a verujem da će to biti sve češći slučaj i kod drugih korisnika u budućnosti ;) ), imam jedan predlog za "Upravni odbor" BD-a:

- da se linkovi više ne stavljaju u HIDE/CODE tagove, jer je kopiranje takvih linkova na tač-ekranima prilično komplikovano i dosadno

- da se umesto toga dodaju neki od linkova koji uklanjaju "referale" (ili kako se to tačno zove), npr. da umesto www.blic.rs stoji

Please Login or Register to see this Hidden Content

itd

Tako bi se dobili živi linkovi, koje je dovoljno kliknuti da bi se otišlo na željeni sajt (ili file hosting ;) ), a u logovima tih sajtova se ne bi javljao BD.

Druga varijanta je da se NEulogovanim korisnicima nikakvi externi linkovi ne prikazuju, ali da se ulogovanim korisnicima linkovi prikazuju normalno.

Treće: možda ovi "non-referer" linkovi iz prvog predloga mogu da budu u "hide" tagovima, jer i na tabletu nije problem kliknuti na Thanks dugme, problem je samo kopiranje.

Razmislite o ovom predlogu, nemojte baš odmah da ga odbacite ;)

n00b is the masster!

ParnY

ParnY

Bronze Member

• Administrator
  • 1,496 posts
  • 6392 thanks

99% našeg prometa dolazi sa desktop računala, nije da ne mislimo na ovih 1% ali to što tražiš uzrokovalo bi promjene većini od 99% ,a to ne želimo, hide tag nije radi toga o čemu ti(vi) pišeš(te), već zbog neke sasvim druge svrhe i bilo kakvo stavljanje "redirecting" linkova je pravilima zabranjeno, bit će stavljena tema prilagođena korisnicima sa smartphone-a i tableta i sav probet s tih uređaja će biti prebačen na tu temu, kad stavimo i prilagodimo tu temu bit ćete obaviješteni.

>>> SeedBox & RDP slots | 350GB (SB) / 400GB (RDP) HDD | 1Gbps | Unmetered | 8€ (SB) / 10€ (RDP) per month <<<

n00b masster

n00b masster

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 321 posts
  • 4064 thanks
  • Locationn00bia

OK. Linkify add-on za Firefox for Android pomaže ;)

n00b is the masster!

Nyks

Nyks

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 925 posts
  • 392 thanks
  • LocationThe land of ice and snow

OK. Linkify add-on za Firefox for Android pomaže ;)

hajde sad daj nesto za iPad/ iPhone  :)

Strength isn't about how much you can handle before you break, it´s about how much you can handle after you break!

n00b masster

n00b masster

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 321 posts
  • 4064 thanks
  • Locationn00bia

Pa, valjda sad postoji Firefox i za Jabuke? Ili ako postoje neki slični dodaci za Safari ili koji već browser koristite na iUređajima :)

n00b is the masster!

Nyks

Nyks

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 925 posts
  • 392 thanks
  • LocationThe land of ice and snow

hm pametnjakovicu moj ja sam mislila da znas za neki i da ces mi nesto spremno dati da ne moram da se trudim i trazim, ubacujem i brisem, isprobavam..  ;)  

Strength isn't about how much you can handle before you break, it´s about how much you can handle after you break!

n00b masster

n00b masster

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 321 posts
  • 4064 thanks
  • Locationn00bia

A, to... Ne, na žalost :) Potpuno ignorišem bila šta što je napravio Apple, tako da nemam pojma šta postoji iBiloŠta :) Znam samo da sam nedavno čuo da se pojavio nekakav Firefox za iOS, mada se on prilično razlikuje od verzija za Windows, Linux i Android.

U svakom slučaju, kada bi se primenila moja ideja iz prvog posta, to bi bilo rešenje i za Apple uređaje.

n00b is the masster!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users