Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Svi linkovi na HugeFiles.net

• Please log in to reply
4 replies to this topic

burazmartin

burazmartin

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 61 thanks

Pozdrav,

Ja sam žestoko novi (10 min), imam brdo crtića na HugeFiles.net, sve sinkro i prijevodi na HRV. Vidio sam u pravilima da se pored nekih servisa mora imaj još jedan, ja imam samo HugeFiles.net, moram li sve crtiće selit na još jedan servis ili je HugeFiles.net na O.K. listi?

Ako je O.K. stavljat ću linkove kako stignem.

Hvala.

Veštic@

Veštic@

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 2,791 posts
  • 18677 thanks

Možeš da postavljaš samo HugeFiles linkove.

A pošto si žestoko nov :) pročitaj malo pravila i uputstva o postavljanju:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

Dobro nam došao! :)

burazmartin

burazmartin

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 61 thanks

Hvala, kad stavim klince na spavanje, počet ću stavljat linkove.

verdant

verdant

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • 0 thanks

Pozdrav,nov sam i ja,pa da ne otvaram novu temu.Moji linkovi muzike su na filefactory-ju pa me interesuje da li moze sa tog servera da se postavljaju linkovi?I gde mogu da sakupim 5 posta da bih poslao PM?Ne bih zeleo da pisem nesto bzvz cisto da bih pisao.Ako mogu ovde da pitam onda hvala.

volter

volter

Silver Member

• Administrator
  • 4,157 posts
  • 47981 thanks
  • Locationnisam ja odavde

Može i filefactory.  A postove možeš sakupiti bilogdje na forumu. Najlakše će ti biti u našem kafiću....   ;)   

a056.GIF16_bd_Untitled-1.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users