Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

pitanje

ne snađem se

8 replies to this topic

DX6811G

DX6811G

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks

naj mi neko pove kde i kako se da downloadati filmove,jer ja se ne snađem HVALA!!!!!!!!!!!!!!

LEMONZOO

LEMONZOO

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 799 posts
  • 7142 thanks
  • LocationGavran Mahala

Instaliraj jDownloader 2 i ubacuj u njega liknove.

dovladms

dovladms

Newbie

• Members
  • Pip
  • 18 posts
  • 1 thanks

Ja sam probao sa MiPony ... pije vode :)

brankobranko

brankobranko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

Postavio bih neke albume,ali ne znam kako to ide???Moze li mi neko pomoci i objasniti kako???Hvala unapred.

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 5,180 posts
  • 141342 thanks
  • Locationnisam ja odavde

pogledaj si tu

Please Login or Register to see this Hidden Content

i tu

Please Login or Register to see this Hidden Content

i ako još imaš neka pitanja obrati se na moderatora foruma gdje bi želio postavljati.... 

a056.GIF16_bd_Untitled-1.png     

Prijava mrtvih linkova

http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba

http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Bo_Mar

Bo_Mar

Newbie

• Members
  • Pip
  • 23 posts
  • 4 thanks

POMOĆ - Obnovio sam Calibru, na 2.74.0 i zeznuo se - nemogu više postavljati knjige - stalno "feiled".

Što da radim ?

Kome ćeš, ako nećeš sebi, a kad ćeš. ako nećeš sad !!! (Jevrejska poslovica )

VesnaVB

VesnaVB

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • 39 thanks
  • LocationSrbija

Preuzela sam dve audio knjige Igre prijestolja. Kako je to trilogija, molim vas ako je moguće da postavite i zadnji, odnosno, treći deo knjige jer su jako dobre. Hvala vam unapred.

Postavila bih još jedno pitanje u vezi trilogije Pesma leda i vatre. Da li možda postoji i 4-ti deo te knjige? Odslušala sam sva tri dela, na čemu vam veoma zahvaljujem, i učinilo mi se da je pisac ostavio prostora i za nastavak, ali nisam sigurna. Hvala vam unapred na odgovoru. Poštovanje!

Edited by VesnaVB, 25 December 2016 - 16:55.

"Ne ispravljaj budalu, mrezeće te zbog toga. Ispravi mudrog čoveka, on će te zbog toga ceniti".

boden

boden

Silver Member

• Global moderator
  • 3,034 posts
  • 47894 thanks
  • LocationSvugdje pomalo, nigdje zapravo

Preuzela sam dve audio knjige Igre prijestolja. Kako je to trilogija, molim vas ako je moguće da postavite i zadnji, odnosno, treći deo knjige jer su jako dobre. Hvala vam unapred.

Vesna raspitat ću se kako stoje stvari po tom pitanju. Ako ima bit će postavljeno u najkraćem roku. ;)

Imamo novi podforum Knjige prevodilačkih grupa

http://www.balkandow...dilačkih-grupa/

Mmelita

Mmelita

Gold Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6,598 posts
  • 70966 thanks

bit će danas postavljeno što se tiče trećeg dijela.

inače knjiga nije trilogija nego je do sada izašlo pet knjiga no samo su tri za sada pretvorene u audio knjige

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users