Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

DVD

4 replies to this topic

sanjalica28

sanjalica28

Newbie

• Members
  • Pip
  • 11 posts
  • 14 thanks

Treba mi program koji moze da od 150 avi fajlova napravi dvd. Sa ConvertXToDVD-om moze samo 98. 

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 19,904 posts
  • 433647 thanks
  • Locationscrls

Mislim da to ne zavisi od broja, vec velicine fajlova i samog dvd-a. Ukoliko je u podesavanju standard velicina jednog DVD nosaca, verovatno je max oko 4,5 GB.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Mr. Johnson

Mr. Johnson

The Warez GOD

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 19,825 posts
  • 173917 thanks
  • LocationSouth Crossroad

probaj to odraditi sa AVS Video Converter ili DVDFab mislim da obadva kao free mozes naci i laki su za koriscenje 

neces dobiti od 150 mb nikad full DVD 4.35 GB, pretpostavljam da ce biti negde oko 2 GB 

nemam neko veliko iskustvo ali sam radio i radim sa ova dva programa samo u obrnutom pravcu radim dvdrip od dvd-ija 

edit *

lose sam razumeo mislio sam da je materijal 150 MB koji zelis uraditi sva sreca da su drugi imali bolji odgovor  

I tako shvatiš … Da nije važno imati gomilu ljudi oko sebe. Važno je imati one prave.

Sabah

Sabah

Silver Member

• Global moderator
  • 4,342 posts
  • 52425 thanks
Zavisi ce ti puno od toga koja je rezolucija avi formata a to mozes da odradis sa avi merge i sve ih spojis u jedan avi file
opet moze da bude problem rezolucija avi ako si istih rezolucija nema problema ja bih preporucio dvdlab 2.0 program

imdb top 250 prevod

http://www.balkandownload.org/topic/40972-imdb-250-sa-prevodima/]

hawk

hawk

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 265 posts
  • 4744 thanks
  • Locationc:\Windows\SysWOW64\

Struktura DVD-ja je takva da postoji ograničenje od 99 fajli, poglavlja. Tu ti neće pomoći nijedan program direktno.

Prvo spoji tih 150 tako da napraviš 99 fajli, ili manje, tek onda ih ubaci u bilo koji DVD authoring program.

A kakav će kvalitet biti na kraju zavisi od veličine i postojećeg kvaliteta tih fajli.

EDIT:

Ako ne želiš da ih spajaš, zbog nekog razloga, preostaje ti samo da napraviš 2 DVD-ja.

Edited by hawk, 24 December 2015 - 19:20.

Molbe, zahteve i sl. šaljite na PP.

Ne spamujte temu!

Zabranjeno kopiranje, reupload i postavljanje na druge forume!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users