Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

R.J. Ellory

3 replies to this topic

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 7,037 posts
  • 333358 thanks
  • Locationnisam ja odavde

Tiha vjera u anđele

Tiha-vjera-u-andjele.jpg?resize=207%2C30

Ovo je jedna od najuspješnijih Elloryjevih knjiga; prodana je u više od 300.000 primjeraka, a dugo je bila britanski bestseler.

Neposredno prije početka Drugog svjetskog rata u provincijskom američkom gradiću Augusta Falls (Georgia) dvanaestogodišnji Joseph Vaughan, suočen s iznenadnom smrću oca, počinje vjerovati u anđele. Sjenu na njegovo odrastanje baca i serija okrutnih ubojstava djevojčica, koja su se počela događati u okrugu.

Joseph je odlučio pronaći ubojicu, ali je, unatoč paralelnoj istrazi koju vodi sa školskim prijateljima, bespomoćan. Deset godina poslije jedan od njegovih susjeda počini samoubojstvo, a među njegovim stvarima pronađeni su i predmeti žrtava. Ubojstva prestaju, policijska je istraga prekinuta, a noćna mora završena. No ne i za Josepha. Što je stariji, sve je opsjednutiji zločinima iz prošlosti i sve uvjereniji daje pravi ubojica još na slobodi.

Kada se i u New Yorku, gradu u koji se Joseph doselio kako bi potisnuo svoju traumatičnu prošlost, dogodi zločin nalik onima iz njegova djetinjstva, Joseph shvaća da se tajna ubojičina identiteta skriva negdje u njegovoj vlastitoj prošlosti.

doc obrada - Kika

pdf, epub i azw3 hrv.

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

16_bd_Untitled-1.png
Pomognite nam u održavanju našeg i vašeg sajta sa donacijom - više info na linku ispod

http://www.balkandow...je/#entry417322

Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Thanked by 213 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,387 posts
  • 65649 thanks
  • LocationOut there

t_Tiha%20vera%20u%20andjele%20korice%20z

Roger Jon Ellory - Tiha Vera u Anđele

Amerika, neposredno pred Drugi svetski rat: u provincijskom gradiću Ogasta Fols, u državi Džordžija dvanaestogodišnji Džozef Von, suočen sa iznenadnom smrću oca počinje da veruje u postojanje anđela. Senku na Džozefovo odrastanje baca i serija svirepih ubistava devojčica koja počinju da se dešavaju u okrugu.
Džozef je odučan da pronađe ubicu, ali je uprkos paralelnoj istrazi koju vodi sa drugovima iz škole, bespomoćan. Posle deset godina, jedan od njegovih komšija počini samoubistvo, a među njegovim stvarima su i predmeti žratva. Ubistva prestaju, policijska istraga se obustavlja, noćna mora je gotova.
Ne i za Džozefa. Što je stariji, on je sve opsednutiji zločinima iz prošlosti i ubeđen da je pravi ubica još uvek na slobodi. Kada se u Njujorku dogode zločini nalik na one iz prošlosti, Džozef kreće u konačni obračun sa ubicom, naoružan verom u anđele.
Da li će u tome uspeti?

Jezik: Srpski, lat.

Formati: epub, azw3, pdf

Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 78 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,387 posts
  • 65649 thanks
  • LocationOut there

Karneval-senki-64289.jpg

Kanzas, 1959. Putujući cirkus Dijablo osvanuo je jednog jutra u uspavanom Seneka Folsu, izazivajući svojim čarolijama podozrenje i znatiželju meštana. Za cirkusom je u grad ubrzo stigao i specijalni agent FBI-ja Majkl Travis; njegov zadatak je da istraži ubistvo nepoznatog muškarca čije je telo pronađeno ispod ringišpila.

Vođa cirkuske trupe, harizmatični Edgar Dojl, provešće agenta FBI-ja svetom iskrivljenih ogledala iz kojeg se pomaljaju čudni i zagonetni likovi, a njihovi aluzivni odgovori ozbiljno će uzdrmati Travisovu dotad nepokolebljivu veru u činjenice i neoborive dokaze. Kako da ubedi sebe da stvari nisu uvek onakve kako izgledaju? Kako da se prikloni drugačijoj stvarnosti – onoj koja preti da potkopa sva njegova uverenja?

U moćnom trileru sugestivne atmosfere R. Dž. Elori nas znalački vodi kroz briljantne dijaloge i mračne tajne američkih obaveštajnih službi, a njegovi likovi majstori su prefinjene obmane.

„U moru predvidljivih trilera koji vrve od klišea, pravo je osveženje naići na originalnu i dovitljivu knjigu... Zavodljiv i nepredvidiv roman.“ Mejl on sandej

„Elori otvara zanimljivu temu čovekovog straha da postavlja pitanja.“ Dejli ekspres

Jezik: Srpski, lat.

Formati: epub, azw3, pdf

Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 115 Members:

Pepe le Tvor

Pepe le Tvor

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 2,512 posts
  • 120464 thanks

R. J. Elori - Karneval senki

cover_zpschd6cysp.jpg

Putujući cirkus Dijablo osvanuo je jednog jutra u uspavanom Seneka Folsu, izazivajući svojim čarolijama podozrenje i znatiželju meštana. Za cirkusom je u grad ubrzo stigao i specijalni agent FBI-ja Majkl Travis; njegov zadatak je da istraži ubistvo nepoznatog muškarca čije je telo pronađeno ispod ringišpila. Vođa cirkuske trupe, harizmatični Edgar Dojl, provešće agenta FBI-ja svetom iskrivljenih ogledala iz kojeg se pomaljaju čudni i zagonetni likovi, a njihovi aluzivni odgovori ozbiljno će uzdrmati Travisovu dotad nepokolebljivu veru u činjenice i neoborive dokaze. Kako da ubedi sebe da stvari nisu uvek onakve kako izgledaju? Kako da se prikloni drugačijoj stvarnosti – onoj koja preti da potkopa sva njegova uverenja?

sr/lat

sken i obrada: Pepe le Tvor

ePUB, AZW3, pdf

Hidden Content

Sve ima svoj kraj, osim ljudske gluposti

Thanked by 181 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users