Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Eric Van Lustbader - Ninđa / Nikola Lajnir serijal

7 replies to this topic

LEMONZOO

LEMONZOO

Bronze Member

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 1,025 posts
  • 17018 thanks
  • LocationGavran Mahala

Eric van Lustbader - Nindža

coverm6rrk.jpg

Više od 3.000 godina ljubav se na Istoku smatra za umetnost. I smrt isto tako.
Oličenje ratničke tradicije Japana je u liku samuraja – plemenitog ratnika. Međutim, ta tradicija ima i svoju tamniju stranu u kultu Nindži – nemilosrdnih ubica specijalista za tiha i nevidljiva, ali svirepa ubistva. Roman Erika van Lustbadera vodi nas u taj tajni svet nindžucua – ne samo u Japanu već i u Njujorku naših dana. Priča počinje u trenutku kad Nikola Lajnir – ličnost u kojoj su sjedinjene osobine Istoka i Zapada – sreće kćerku bogatog i moćnog industrijalca i kad njihov slučajni susret preraste u ljubav. Uskoro u njegovoj blizini počinju da se događaju neuobičajene stvari – serija zagonetnih ubistava. Odmah mu je jasno da tako ubija samo nindža i to ga vraća u godine života provedene u Japanu. Na tom povratku unazad upoznajemo njegovu majku Čeong, oca, engleskog oficira duboko zainteresovanog za sudbinu Japana i njegovu prvu ljubav Jukio čije poznavanje ljubavnih veština može da se poredi samo sa veštinom nindže u ubijanju. Govoreći o današnjem Njujorku Lustbader nam otkriva izuzetna mesta, rezervisana samo za povlašćene, kao što je klub
Terija Tanake gde se vežbaju stare ratničke veštine. Tu je i Ah Ma, gazdarica neverovatnog kineskog bordela u kojem su mladići i devojke  pripremljeni  da  zadovolje  najneverovatnije  želje
posetilaca. »Nindža« je roman o čoveku koji želi da prevaziđe svoju prošlost – erotski triler – snažna i zanimljiva priča o starim strastima i sadašnjim interesovanjima koje se prepliću i doživljavaju svoj krešendo u trenutku saznanja i osvete. Erik van Lustbader je pisac. Živi i radi u Njujorku. Pored pisanja bavio se i mnogim drugim poslovima. Najpre je bio novinar, zatim producent i menadžer rok-grupa, grafički dizajner, sam je dao nacrte za nekoliko veoma uspešnih omota za ploče. Imao je čak svoju kompaniju za snimanje ploča. Radio je na televiziji kao pisac.
Svojevremeno je bio poznat i kao pisac naučno-fantastičnih romana od kojih mu je najpoznatija tetralogija »Ratnik zalaska sunca.«

Jezik: srpski
Formati: DOC - EPUB - FB2 - MOBI - PDF

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 262 Members:

Ecky

Ecky

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
  • 155 thanks

The Nicholas Linnear/Ninja Cycle

1. The Ninja (1980)    

Please Login or Register to see this Hidden Content

2.  
  3. The Miko (1984)
  4.  
  5. White Ninja (1990)
  6.  
  7. The Kaisho (1993)
  8.  
  9. Floating City (1994)
  10.  
  11. Second Skin (1995)
  12.  
  13. The Death and Life of Nicholas Linnear (2014) e-book
  14.  

Ako se obradi Kaisho ostat ce nam samo zadnje dvije knjige ... Ukoliko me sjecanje na vara i Druga koza je prevedena na nase jezike

Thanked by 79 Members:

Pepe le Tvor

Pepe le Tvor

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,495 posts
  • 118826 thanks
Erik Van Lustbader - Druga koža (6)

384807_zpsqrhbxgva.jpg

Glavnom junaku ovog romana preti uništenje njegovog poslovnog carstva i njegove duše. Istraga o krađi njegove savršene kompjuterske tehnologije vodi ga, kao i njegovog prijatelja, u lavirint zastrašujućih veza između mafije, japanske Yakuze i Vlade.

sken: allenn  :coffee:

obrada: Pepe le Tvor

sr/lat

ePUB, AZW3,  PDF

Hidden Content

Sve ima svoj kraj, osim ljudske gluposti

Thanked by 250 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,373 posts
  • 63679 thanks
  • LocationOut there

Eric Van Lustbader

Miko

212348.jpg

O knjizi:

Neverovatna saga koju je Eric van Lustbader briljantno počeo bestselerom “Nindža” nastavlja se u knjizi “Miko”. Sve počinje onog trena kad cenjenog Sense-a ubija njegova omiljena učenica – jedina žena u starinskom Dojo-u usred planiskog pejzaža. Ubica je Miko, veštica – neopisivo lepa, beskrajno senzualna. Ona vlada nadljudskim moćima. Ubistvo omiljenog i poštovanog Sanseia je samo početak jedne smrtonosne misije čiji je krajni cilj – uništenje Nikole Lajnira. Od trenutka kad je pobedio Saigoa Nikola je svašta doživeo. Još je veoma zaljubljen u Justinu Tonkin. Međutim, ona je očajna jer je on prihvatio posao koji mu je prihvatio njen otac. Nikola, pak, računa da će tako najbolje otkriti tajnu koja ga najbolje muči. On smatra da je milijarder Tomkin kriv za ubistvo Lua Krokera, njegovog dobrog prijatelja i želeo bi da to dokaže. Kao savetnik Rafaela Tomkina, Nikola mora da se vrati u Japan, posle mnogo godina. Tu biva uvučen u neverovatnu igru međunarodnih razmera čiji je cilj da se onemogući japanska kompjuterska industrija. Nikola će se naći usred serije ritualnih ubistava. Trudeći se da otkrije tu tajnu, on se nalazi na stazi smrtonosne Miko.

Scan: Allenn (Fantastičan posao HVALA!) :beer: :beer: :beer:

Obrada: dulence :beer: :beer: :beer:

epub/azw3

Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 237 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,373 posts
  • 63679 thanks
  • LocationOut there

Eric Van Lustbader

Beli ninđa

beli_nindja.jpg

O knjizi:

Roman o Nikoli Lajniru, neprevaziđenom majstoru ljubavi i smrti prepunjen erotike, akcije, zapleta, bogatije nego ijedna knjiga ovog žanra do sada objavljena.
Nikola Lajnir, napola Englez, napola Orijentalac, vratio se u Japan, zemlju svog duhovnog života i srca. I baš tu, u toj zemlji gde je uvek nalazio mir i lepotu, on shvata da mu se život raspao; firma Tomkins industrija je u opasnosti, njegovo prijateljstvo s Tanzanom Nangijem doživljava veliko iskušenje, brak sa Justinom je u opasnost, jer posle smrti njegove male kćeri ništa više nije kao pre.
Što je najgore, Nikola ne može da se oslanja na svoje magične izvore energije i moći. On shvata da je postao širo nindža - beli nindža. Na svim mestima, od političke arene Vašingtona do užurbanih ulica Tokija, njega proganjaju sumnje i strahovi koje ranije nije nikada upoznao. A za svo to vreme sledi ga neprijatelj - dorokusai, kome on kao da nije dorastao. Senka je pala na Mesečevu stazu, neprijatelj se uvukao u njegovu dušu. Da bi se oslobodio, Nikola mora da posegne za svojim najranijim poreklom i izvorima svoje moći.
On mora da uđe u svet gde ludilo, nasilje i erotika zamračuju svetlost Mesečeve staze. Tek kada shvati istinu o svojoj prirodi i nasleđu koje ga opterećuju. Nikola će opet postati onaj stari i opet će naći put.

scan: Allenn (Bravo majstore!)

Obrada: dulence

epub/azw3

Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Thanked by 240 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,373 posts
  • 63679 thanks
  • LocationOut there

Ploveći grad

!BP8kOb!CGk~$%28KGrHgoOKjIEjlLmW!tGBJ2Q0

Nikola Lanjir istrazuje misteriozan nestanak Mikija Okamija-kaisoa, glavnog coveka Jakuze. Za to vreme, lanjirov prijatelj Lu Kroker prati uznemirujuce veze mafije I najvisih predstavnika vlade… ..

Sken: Allenn

Obrada: Dulence

SVAKA ČAST MOMCI, I VELIKO HVALA. :clapping:

Srpski, Ćirilica

epub/azw3

Hidden Content

Srpski, Latinica

epub/azw3

Hidden Content

Posted Image

Thanked by 231 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,373 posts
  • 63679 thanks
  • LocationOut there

9781501106118_p0_v2_s192x300.jpg

Eric Van Lustbader - Kaišo

Doslo je vreme da se plati dug časti i Nikola Lajner zakleo se da će ga isplatiti... Sada je došlo vreme da ispuni svoju obavezu... i da se susretne sa svojom sudbinom. Lustbader je najbolji kada plete komplikovanu mrežu zapleta, nasilja, prevara i orijentalnog ezoterizma. I ovom knjigom dokazuje da je majstor pripovedač.

Sken: Allenn

Obrada: Dulence

SVAKA ČAST MOMCI, I VELIKO HVALA. :clapping:

Srpski, Ćirilica

epub/azw3

Hidden Content

Srpski, Latinica

epub/azw3

Hidden Content

Posted Image

Thanked by 250 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 6,899 posts
  • 324298 thanks
  • Locationnisam ja odavde

Eric van Lustbader - Nindža

Napravljen sadržaj i nekoliko ušminkano pomoću Allennovog skena (cover, naslovi....).

epub i azw3

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png
Pomognite nam u održavanju našeg i vašeg sajta sa donacijom - više info na linku ispod

http://www.balkandow...je/#entry417322

Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Thanked by 165 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users