Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Deadpool (2016)

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,628 posts
  • 122012 thanks
  • Locationscrls

Deadpool (2016) CAM-UnKnOwN

7UptRwb.jpg

Please Login or Register to see this Hidden Content

Rezija: Tim Miller
Scenario: Rhett Reese, Paul Wernick 
Uloge: Ryan Reynolds, Morena Baccarin, T.J. Miller

Vejd Vilson je bivši agent Specijalnih snaga, koji je postao plaćenik. Ali, nakon što je podvrgnut tajnom eksperimentu, dobio je mogućnost da - liječi! Tako je postao superheroj - "Deadpool"! S novim moćima i uvrnutim crnim smislom za humor, kreće u potragu za čovjekom koji mu je skoro uništio život... 
Dedpul se pojavljuje u stripovima izdavačke kuće Marvel Comics, a stvorili su ga crtač Rob Liefeld i scenarista Fabian Nicieza. Dedpul se prvi put pojavio u albumu New Mutants br. 98, koji je objavljen februara 1991. godine.

Napomena: Prvi CAM snimak, realno ne bas sjajnog kvaliteta.

KWbzEyH.jpg

Download

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 14 Members:
jopauskas111 , Dukicar2004 , start2015 , wizard bob , Selse , jhas , Drohan1996 , nenchiTIS , Gedza90 , PumaNT , lata123 , david1234324 , jessamina55 , darko_m

DamirBritwa

DamirBritwa

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 73 posts
  • 1659 thanks

13988074_1367447413283662_47989775095370

Deadpool (2016) 1080p BluRay x264.mp4

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 40 Members:
Dionvos , tokica1 , dejanmilic , jopauskas111 , igicalepotica1 , Bobi1213 , petz , mastablasta , jumanjinz , besha , zurko , 70sandi , kosingas , Giovanni , Selse , danielb028 , jankoz , markoslani , jeremia , jhas , vokidoki , Dexyplan , ggordan , dina_ , kiki25 , od4v4 , braco_82 , migix , JoeBlack , darko_m , ibs , zigzag , goranmc , pantigana , svetiliste , Sherlock Holmes , Gedza90 , Omegary , Cicak555 , lisicara

danielb028

danielb028

Newbie

• Sponsor
  • Pip
  • 30 posts
  • 27 thanks

Ovaj opencloud ne radi s jDownloaderom, a kad otvorim link u browseru i kliknem download, pokusava mi instalirati nekakav antivirusni software jer je computer kao zarazen s virusom ili me natjerati da zovem  neki "besplatni broj" koj pocinje sa 1.800 gdje bi me kao trebali osloboditi od virusa. Vec vidjen scenarij i sretan sam sto sam se uspio izvuci iz tog sranja bez da sam ostao zarazen. Ne znam kako su ostali koji su zahvalili uspjeli downloadati file (i da li su uspjeli), ali ovo sto sam opisao je sto se dogadja meni. Napominjem da sam siguran da mi kompjutor nije zarazen s virusom i u to sam siguran 100% (i provjerio sam to i nakon sto sam se uspio obraniti od downloadanja spomenutog "antivirusnog programa" (vjerojatno trojana)). Molim osobu koja je postavila link da provjeri koliko je link siguran i da li ga je moguce downloadati. Hvala

Edit - PS: govorim o linku koji je postavio DamirBritwa

Thanked by 1 Member:
petz

kosingas

kosingas

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 139 posts
  • 142 thanks
  • LocationAtlantida

Kod mene je krenulo. Valjda moraš nekoliko puta da odbiješ njihove ponude "Certificate" i kojekakve plejer instalacije, pa onda kad to iscrpe i nemaju više šta da ti nameću, puste ti daunloud.

I da, ne ide preko JDaunloudera, nego link u pretraživaču.

Edited by kosingas, 16 September 2016 - 19:18.

Никад не спавај с неким луђим од себе!

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,628 posts
  • 122012 thanks
  • Locationscrls
Imate snimke dobre u filmovima sa prevodom

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Selse

Selse

Newbie

• Members
  • Pip
  • 16 posts
  • 119 thanks

Ovaj opencloud ne radi s jDownloaderom, a kad otvorim link u browseru i kliknem download,....

Instaliraj neki bloker (AdBlock ili uBlock Origin npr. - dodaci za pretraživač) i onda ćeš umesto ovoga i gomilu ostalih pop-upova):

tlf56yM.png

Dobiti nešto ovako sa pravim linkom za download.

EGXpBmG.png

Edited by Selse, 16 September 2016 - 20:09.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users