Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Penelope Ward

3 replies to this topic

darkerka

darkerka

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 171 posts
  • 25130 thanks

Zabranjena strast

UlbSGm0.jpg

Ako tražite priču o seksi, jedinstvenoj, nekonvencionalnoj ljubavi ovo je roman za vas. I ne samo to – zaljubićete se u njega!

Ne bi trebalo da želiš onog ko te muči. Kad je moj polubrat Elek došao da živi s nama dok sam išla u završni razred srednje škole, nisam očekivala da će biti takav kreten. Mrzela sam kad se iživljavao na meni jer nije želeo da živi ovde. Mrzela sam kad je devojke iz naše škole dovodio u svoju sobu. Ali najviše sam mrzela to što moje telo reaguje na njega na nepoželjan način. Isprva sam mislila da Eleku u prilog idu samo snažni istetovirani trbušnjaci i lepo lice. Ali naš odnos se menjao i jedne noći dosegao kritičnu tačku. A onda se Elek vratio u Kaliforniju podjednako brzo kao što mi je i ušao u život. Prošle su godine od našeg poslednjeg viđenja. Najgore od svega je to što sam morala ponovo da se sretnem sa njim onda kada je našu porodicu zadesila tragedija. Tinejdžer koji me je nekad izluđivao sada je muškarac koji me dovodi do ludila.

Ovo je seksi priča o prvoj ljubavi i zabranjenim željama. Priča o nesavršenim ljudima koji ponekad donose pogrešne odluke. Priča o slomljenom srcu i nespokoju ali i o isceljenju i odrastanju. Ali pre svega ovo je priča o tome kako da naučimo da slušamo ono što nam srce govori.

Izvor: Zvončica i Anna

Jezik: srpski - latinica

Format: epub, azw3, pdf

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 1105 Members:

[email protected]

[email protected]

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 300 posts
  • 106044 thanks
Penelope Ward - Cimer
(Roomhate)

Prevod

image.jpg

Deljenje letnjikovca sa pakleno seksi cimerom bi trebalo biti kao ostvarenje sna. Zar ne? Ali nije, jer Justin, jedina osoba koju sam ikad volela ... me sada mrzi...

Izvor: nn

PDF

Hidden Content

Edited by [email protected], 04 May 2018 - 06:19.

Thanked by 1391 Members:

[email protected]

[email protected]

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 300 posts
  • 106044 thanks

Kao pas i mačka - Penelopi Vord

RoomHate“ by Penelope Ward

hjh.jpg

Mnogo puta sam pokušao da te mrzim, ali čak ni tad nisam prestao da te volim.
Deliti kuću sa zgodnim cimerom zvuči kao ostvarenje sna, zar ne?
Ali ne i kada je to Džastin… jedini muškarac kog sam volela… i koji me sada mrzi.
Kada je moja baka umrla i ostavila mi polovinu kuće na ostrvu Akvinek, pojavio se problem: druga polovina je pripala momku koga je odgajila.
Momku koji je bio tinejdžer kada sam mu slomila srce.
Tinejdžeru koji je sad muškarac snažne građe i snažnog duha.
Nisam ga videla godinama, a sad živimo zajedno jer nijedno od nas ne želi da se odrekne kuće.
Najgore od svega? Nije došao sam.
Uskoro shvatam da je tanka linija između ljubavi i mržnje...
Ali sad kad ne mogu da imam Džastina, želim ga više nego ikad ranije.

obrada anna

Hidden Content

Thanked by 690 Members:

Meli

Meli

Gold Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8,402 posts
  • 128764 thanks

Kao pas i mačka - Penelopi Vord

RoomHate“ by Penelope Ward

epub, azw3 by Meli

Hidden Content

Thanked by 209 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users