Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Predlog za nove Muzicke forume

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Buddha

Buddha

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,257 posts
  • 18343 thanks
  • LocationBalkan

Vidim da je ovaj forum jako dobro organiziran u video i forumima za knjige, a slabo u muzičkom dijelu.

Imam jako puno razno raznih muzičkih kompilacija, muzike iz filmova i kolekcije mikseva koje bi želio postaviti na forum,
ali otvarati posebno novu temu za svaku kompilaciju učiniti će muzički dio jako nepreglednim.

Želim da ovaj forum bude još bolji nego do sada ... i jako mi se sviđa ovaj cijeli forum za razliku od svih ostalih na Balkanu.

Moj prijedlog je da se dodaju dva nova (pod)foruma u Muzičkoj sekciji :

1. Domaće kompilacije

2. Strane kompilacije

Mislim da bi na taj način forum izledao puno bolje i lakše bi se članovi snalazili na forumu,
a pogotovi mi koji postavljamo muzički sadržaj na forumu.

Isto tako imam još jedan prijedlog po pitanju novih ZAHJEVA za muzikom.

Bilo bi dobro kada bi se smanjio broj potrebnih postova za postavljanje zahtjeva za muzikom sa 30 postova na recimo 10 postova što je sasvim dovoljno da bi se što više članova uključilo u razvoj foruma i da bi neki od njih postali aktivni članovi.

Na taj način bi bilo više zahtjeva i mu Uploaderi / VIP / Prijatelji foruma bi znali što ljudi traže pa da im se to i omogući.

U forumu Domaća muzika je otvorena jedna tema samo za to i to izgleda jako nepregledno,
i ako želiš nekome pomoći da mu pronađeš i postaviš što želi moraš prelistavati stare postove.

Evo kako to izgleda sada :

Please Login or Register to see this Hidden Content

Puno zahvaljujem na promjenama ... ako je ikako moguće ... i ako to odobrava administracija foruma  :wondering:

Ako je neki moj link mrtav, pošaljite mi privatnu poruku ili prijavite post klikom na dugme REPORT.

Ako tražite neki muzički album ili pjesmu >>> postavite zahtev za potražnju u > OVU TEMU < ili u > forum Zahtevi <

Odvojite sekundu vašeg vremena i zahvalite se jednostavnim klikom na dugme . . . . . oR9GExB.jpg . . . . . ct1zbuG.gif

ParnY

ParnY

Bronze Member

• Administrator
  • 1,490 posts
  • 6195 thanks

Generalno nemam ništa protiv ako će to dovesti do toga da imamo još više sadržaja za ponuditi članovima, ne valja ni kada se forum razgrana na mnoštvo podforuma pa se u tome pogube ljudi, ali nije dobro ni kada se sve gura u iste teme koje budu velike po 50-ak i više stranica, podforum za zahteve već postoji kao zaseban i u njega se mogu stavljati potražnje za muzikom bilo da se radi o domaćoj ili stranoj, 30 postova je s ciljem da aktivniji članovi imaju pravo tražiti "ispunjenje želje" jer bude slučajeva da osoba s jednim postom ode i zatraži, dobije stvar, skine je i više niti jednom ne dođe na forum, ok mi iz toga ne gubimo ništa ako ćemo dobiti novi sadržaj jer netko je ispunio zahtjev za člana, kažem to je samo zato da ipak aktivni članovi imaju to pravo potražnje, ali oko tih brojki minimlno 30 ili 10 to najbolje da ti netko od moderatora muzike kaže svoje mišljanje, kao i općenito što misli o tvojim prijedlozima, jer ipak oni su ti koji uređuju taj dio foruma. 

>>> SeedBox & RDP slots | 350GB (SB) / 400GB (RDP) HDD | 1Gbps | Unmetered | 8€ (SB) / 10€ (RDP) per month <<<

Mr. Johnson

Mr. Johnson

The Warez GOD

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13,366 posts
  • 38468 thanks
  • LocationSouth Crossroad

prelozi su na mestu, narocito sto dolaze od tako iskusnog coveka i prijatelja. ja vec neko vreme razmisljam o tome samo se je pre toga morala srediti situacija u samom podforumu ... dead linkovi, duple teme itd itd

taj posao koji nije bio nimalo lak ce biti gotov najdalje za 10-ak dana a posle toga cemo sa onima koji bolje od mene znaju o nekim tehnickim stvarima resiti i otvaranje novih podforuma u muzici i uciniti da i taj deo naseg foruma bude pregledan pre svega 

Zvoni na ona zvona koja još mogu da zvone
Zaboravi na savršenstvo
U svemu ima rupa
Tako svetlost do nas dopire.

JeremyMa

JeremyMa

Newbie

• Banovan
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks
postoji li mogucnost da se postavi dugmic pogledaj nove poruke od zadnje posjete mislim da bi olaksalo aktivno pracenje novih desavanja na forumu

Prebond

Prebond

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 1,245 posts
  • 7036 thanks
  • Locationiza prvog ugla...

postoji li mogucnost da se postavi dugmic pogledaj nove poruke od zadnje posjete mislim da bi olaksalo aktivno pracenje novih desavanja na forumu

Dl7Q1d4.png

Vidis... ako je kruzic ovako "beo" a ne taman (kao taj ispod) znaci ima postove koje nisi video u toj temi. Sto znaci takav "dugmic" postoji.  :)

The problem with reading a good book is that you want
to finish the book but you don't want to finish the book.

:excl: :nospeak: :nospeak: :nospeak: :excl:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users