Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Ram za sliku moje drage (1969)

1 reply to this topic

Sabah

Sabah

Gold Member

• Global moderator
  • 6,860 posts
  • 134081 thanks

Ram.za.sliku.moje.drage.1969.TVRip.DivX

flqbPeb.jpg

Please Login or Register to see this Hidden Content

kPNTFQ1.jpg

dqOXBsM.png

W2hH1uG.jpg

imdb top 250 prevod

http://www.balkandownload.org/topic/40972-imdb-250-sa-prevodima/]

Thanked by 5 Members:
marzaneti , bugsy , lilke , kormi17 , javadpolytechnic

Biotloneta

Biotloneta

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,397 posts
  • 63997 thanks
  • LocationRobija
Ram za sliku moje drage (1968)

MV5BYThmM2MyNTMtZDIyNy00YjIwLTg3MTktNjVh

Please Login or Register to see this Hidden Content

Opis: Grupa dečaka - Luftika, Ado, Špicoka, Tvrdi i Seksi, spolja i iznutra povezani su ličnim drugarstvom koje u tom dobu, kao možda više nikad, biva neuporedivo jače od mnogih, čak i krvnih veza. Priča se iskazuje u zbivanjima, stanjima i događajima u kojima su junaci opsednuti dečijim igrama i seksom. Dečaci provode svoje dane u velikom dvorištu na periferiji grada. Nevinost njihovog mikrokosmosa kvari mladić Nikola Maglaj, otvarajući prozor na zabatnom zidu, koji do tada služi dečacima kao fudbalski gol. Sukob se pretvara u prijateljstvo i dečaci se preko Nikole Maglaja upoznaju sa svetom odraslih. Čitav film je koncipiran kao dečije traganje po tom lavirintu odraslih.

Uloge:
Zoran Radmilović Nikola
Dušica Žegarac Devojka
Snežana Nikšić Slava
Zaim Muzaferija Zlatan
Vlajko Šparavalo Kicoš
Pavle Vuisić Uskok (as Pavle Vujisić)
Bajro Ahmethodžić Tvrdi
Srđan Jakovljević Spičoka

Režija: Mirza Idrizović

Žanr: Drama

YxsNgoO.jpg

IME : Ram za sliku moje drage (1968).HDTV.720p.x264-pOp
FORMAT : Matroska  –⮞  1 807 Kbps
VELIČINA : 976 MiB  –⮞  1h 15min 32s 566ms

VIDEO : AVC
REZOLUCIJA : 960 x 550 (1.776)  –⮞  30.000 fps

AUDIO : AAC
TON SISTEM : 2 Kanala  –⮞  48,0 KHz

uptobox4cf5d.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

tumblr_o89ik1YZEl1ssbvp5o1_500.gif

Za repload mrtvih linkova (domaćih filmova) ili želje za postavljanjem nekog filma kog ne možete da pronađete, obratite mi se putem privatne poruke.

Thanked by 30 Members:
marzaneti , edin.bec , dejanvasiljevic76 , lilke , nikolakralj100 , kockari , maliiva , nikola37 , Martian21 , ajdinovski , draganadragana2010 , Prene , vladasr , mspumpe , mikula11 , liquid , blauer , danep , beograd1960' , alexxxxa , zoltan , Jokso , salgija , amateri , radonja86 , Milan1959 , gbarac , Zelenac1 , narcis33 , dodge

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users