Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Emma Granholm - 17 godina i neviđeno zgodan

No replies to this topic

Ai-jay

Ai-jay

Newbie

• Members
  • Pip
  • 34 posts
  • 3199 thanks

Emma Granholm -17 godina i neviđeno zgodan

5RbujTZ.jpg

Nema me dve proklete nedelje i, kad sam se vratio, sve se promenilo.

Zašto? Nemam pojma. Nešto se desilo. Nešto se moralo desiti. Ponašaju se drugačije. Svi. Dijana, Sus i Hugo. Čak i Aleksa - moja devojka.

Knjiga spada u literaturu za mlade.Zanimljiva obrada knjige Kreativnog centra. Podaci o originalnom naslovu i piscu na kraju knjige.Anglicizmi ne prevođeni . Da li mi se dopada? Knjiga da, obrada ne.

Mlado stvorenje koje danas čita knjigu nosi tu knjigu sa sobom  u budućnost - ona ga oblikuje, utiče na njega, ono uči iz nje, pamti je, čuva je u sebi. To je nešto što se dešava samo knjigama za mlade - i zbog toga su one toliko važne. Moglo bi se čak reći - važnije od knjiga za odrasle.

Sonja Hartnet, australijska spisateljica

i dobitnica nagrade Astrid Lindgren za 2OO8. godinu

moj scan

Fajl:Word, PDF

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Edited by Ai-jay, 01 April 2016 - 14:51.

Thanked by 60 Members:
danijelataskov , Tanja 1971 , HaFee , s3ptease , anastasija085 , zakizaki , san79hr , slabun69 , zelena7 , fellix , basel , Jovanka16 , hass , okocha , boris0005 , Dixie , bukmejker2017 , orhideja123 , reader10 , rajka.bogda , AB Normal17 , ivangavric879 , Matko , tadeusz , lilit_adamov , cvrkut13 , draganamitrovic55 , MediB , pahuljicaaa , sanjanesaluka , annci95 , ljubicabs , MALENA988 , ana84 , anjamemedova , sashkitza89 , goga134 , sinkler12 , zdenkaberanic , sultanija , ocrwarez , toki1607 , Beca92 , gordanagoga , bilja66 , Aleksandra N , zilhad , lejka123 , Butterflay , katarina230695 , majakiss , Zrinjac , frcina3 , mmako , Vlado002 , ellie7814 , Marko Markovski , sandra1 , Batorijeva , lebowski

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users