Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Milorad Janković - Apisova obaveštajka

1 reply to this topic

Disco Ninja

Disco Ninja

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 1,917 posts
  • 61945 thanks
  • LocationZ E M U N

Milorad Janković - APISOVA OBAVEŠTAJKA

Apisova_obavestajka.jpg

U ovom napetom špijunsko-ljubavnom trileru čija se radnja odvija u predvečerje i prvim mesecima prvog svetskog rata, imaćemo priliku da pratimo nadmudrivanje špijuna Srbije, Nemačke, Austrougarske i Italije. Preko Soluna, Budimpešte i Beograda, lepa špijunka legendarnog srpskog obaveštajnog genija Dragutina Dimitrijevića-Apisa daće sve od sebe da spreči vojsku i obaveštajce Centralnih sila da slome i porobe Srbiju. Izdaja, intrige, zavođenje, emotivne veze i romanse koje će vam zagolicati maštu i naterati vas na razmišljanje.

Opis by D.N.

Scan & Obrada: Lapidus  :clapping:  :beer: i pomalo ja ;) 

Srpski jezik, latinica.

Formati: azw3, ePub & pdf.

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Ovo je moj upload. U slučaju mrtvih linkova, pošaljite mi PP, a ja ću obnoviti linkove.

Uživajte!
Kultura narodu!

А что, паны? - Есть ли еще порох в пороховницах? Не иступились ли сабли? Не утомилась ли козацкая сила? Не погнулись ли еще козаки? 

Николай Васильевич Гоголь - Тарас Бульба

Kad ženu štitiš kao sestru, voliš kao ženu i poštuješ kao majku, onda si pravi muškarac.

Žarko Laušević, dramski umetnik

Lav je jači od vuka. Slon je jači od vuka. I medved je jači od vuka. Ali od svih njih, jedino vuk nikad nije igrao u cirkusu.

Ruska narodna poslovica

Im_Hot_Youre_Not.jpg

Хто з любов'ю не знається, той горя не знає.

Thanked by 104 Members:

puramoca021

puramoca021

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 222 posts
  • 10479 thanks
  • LocationЦирих / Zürich
Роман „Аписова обавештајка“, само у EPUB формату, сада и у ћириличном издању.

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Лајте кере Јакобсфелда ...

Thanked by 26 Members:
s3ptease , andrtejker , sandra-pavlovic , kosingas , ser.baky , IlijaD , zmilosavljevic , slabun69 , kartagina1954+ , Olivera8691 , autonawy , alkica , bmb , [email protected] , lilit_adamov , petami , Fortiough , erszabet , KGDanica , spykey , radule3 , bilja66 , poposava , miomir , dobromir , mrpegavi

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users