Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Terminator - Kolekcija

5 replies to this topic

Zoran_

Zoran_

Gold Member

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,875 posts
  • 142235 thanks

The Terminator (1984) / Terminator + Prevod

TheTerminator1984.png

imdb6.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0088247/ 

Radnja filma smeštena je u post-apokaliptičnu 2029. godinu. Los Anđeles je gotovo sravnjen sa zemljom i moćne mašine vladaju. Kajl Riz, član pokreta otpora koji su osnovali ljude, teleportuje se u 1984. godinu. Njegov cilj je da spasi Saru Konor, majku čoveka koji će u 21. veku predvoditi pobunu protiv mašina.

TheTerminator1984.avi.gif

TheTerminator1984BDRip.avi.jpg

downloade0cdd.gif

The Terminator (1984) BDRip.XviD.avi

filesflesh2.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Usklađen prevod u RAR arhivi

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 32 Members:
zoran1967 , Crnasarma , flamingo , vslocer , zk01 , jana2003 , dinorog , Sesula , 11dodonina11 , prihonja , KRISTIANREA , skakavac-ka , zagrepčanin , Smiki82 , bbbebica , ellroy , Ycopa , Fortiough , mikula11 , blazenko72 , burgijas , tomolovac , jale75 , Katarina13 , stodejan , Tommy 236 , Tramp , kockari , danny123 , cyberdarosavac , otono235 , Tarja

Zoran_

Zoran_

Gold Member

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,875 posts
  • 142235 thanks

Terminator 2: Judgment Day (1991) / Terminator 2: Sudnji dan + Prevod

Terminator2JudgmentDay1991.png

imdb6.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0103064/

Film govori o povratku Terminatora T-800 iz budućnosti u sadašnjost, ali za razliku od prvog filma, ovaj put je poslan sa zadatkom da zaštiti Saru Connor i njenog desetogodišnjeg sina Johna od novog unapređenog prototipa T-1000, sačinjenog od tekućeg metala...

Terminator2JudgmentDay1991BDRip.avi.gif

Terminator2JudgmentDay1991.avi.jpg

downloade0cdd.gif

Terminator 2 Judgment Day (1991).BDRip.XviD.avi

filesflesh2.jpg

Hidden Content

Thanked by 19 Members:
zk01 , Victor87 , zoran1967 , FF4444 , KRISTIANREA , bbbebica , Fortiough , mikula11 , blazenko72 , burgijas , tomolovac , jale75 , morbidangel , Katarina13 , stodejan , Tramp , cyberdarosavac , ab98 , Tarja

Zoran_

Zoran_

Gold Member

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,875 posts
  • 142235 thanks

Terminator 3: Rise of the Machines (2003) / Terminator 3: Pobuna mašina + Prevod

Terminator3RiseoftheMachines2003.png

imdb6.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0181852/

Prošla je cela decenija od kada je Džon Konor (Nik Stal) pomogao da se čovečanstvo spase od masovnog istrebljenja. Sada Konor živi kao beskućnik, bez novca i posla; ne postoji nikakav trag o njegovom postojanju. Skajnet - visokorazvijena mreža mašina koja je već jednom pokušala da ga ubije i povede rat protiv čovečanstva - ne može da mu uđe u trag. Tako je sve dok se iz senke budućnosti ne pojavi T-X (Kristana Loken), Skajnetov najsofisticiraniji kiborg, kako bi obavio posao koji njegov prethodnik T-1000 nije završio. Ta mašina je nemilosrdna isto toliko koliko je lep njen ljudski oblik. Konorova jedina nada za spas je Terminator (Arnold Švarceneger), njegov davni misteriozni ubica. Zajedno moraju pobediti superiornu T-X i sprečiti sudnji dan, ili se suočiti s apokalipsom i nestankom civilizacije koju znamo.

Terminator3RiseoftheMachines2003.avie28b

Terminator3RiseoftheMachines2003BDRip.av

downloade0cdd.gif

Terminator 3 Rise of the Machines (2003).BDRip.XviD.avi

filesflesh2.jpg

Hidden Content

Thanked by 26 Members:
bkaradza , zoran1967 , galadriela , vslocer , zk01 , Victor87 , stesa , FF4444 , KRISTIANREA , skakavac-ka , Smiki82 , Fortiough , mikula11 , bojan1701 , blazenko72 , burgijas , tomolovac , jale75 , edo308 , Katarina13 , stodejan , kruskica , mardi , zockey1 , sljaker , ab98

Zoran_

Zoran_

Gold Member

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,875 posts
  • 142235 thanks

Terminator Genisys (2015) + Prevod

TerminatorGenisys2015.png

imdb6.jpg

http://www.imdb.com/title/tt1340138/

Radnja filma Terminator: Genisys smještena je u 2029. godinu. John Connor (Jason Clarke) na čelu je Pokreta koji se bori za opstanak ljudske vrste u ratu protiv kiborga.U postapokaliptičnom Los Angelesu njegove najcrnije slutnje obistinit će se kad se njegova skupina suoči s do tada neviđenim napadom — iz prošlosti i iz budućnosti. I kada se, naravno, pojavi Terminator (Arnold Schwarzenegger)!

TerminatorGenisys2015.avi.gif

TerminatorGenisys2015BDRip.avi.jpg

downloade0cdd.gif

Terminator Genisys (2015).BDRip.XviD.avi

filesflesh2.jpg

Hidden Content

Thanked by 21 Members:
bkaradza , zoran1967 , zk01 , Sesula , skakavac-ka , Fortiough , mikula11 , bojan1701 , burgijas , dodiz , tomolovac , jale75 , Katarina13 , stodejan , MajorPayne , polik , velikimeda , Invisibler , zockey1 , jana2003 , ab98

zpajic

zpajic

Newbie

• Members
  • Pip
  • 37 posts
  • 87 thanks
  • LocationRepublika Srpska

Mala opaska, nedostaje "TERMINATOR: Salvation" iz 2009. da bi kolekcija bila potpuna.

Pozz.

Thanked by 4 Members:
Sesula , zk01 , Fortiough , Zoran_

Zoran_

Zoran_

Gold Member

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,875 posts
  • 142235 thanks

Terminator Salvation (2009)  / Terminator: Spasenje + Prevod

0pa5IRd.png

Su6Ksi6.jpg

https://www.imdb.com/title/tt0438488/

2018. godina. Džon Konor (Kristian Bale) vođa je otpora koji ljudi pružaju Skinetu i njegovoj vojsci Terminatora. No, pojava Marcusa Vrajta (Sam Vorthington), stranca koji se seća jedino toga da je bio osuđen na smrt, stavlja na kocku budućnost u koju je Džon neupitno verovao. Kad započne Skinetov veliki napad, Džon i Marcus se nađu u središtu njegovih operacija i otkivaju strašnu tajnu mogućeg istrebljenja ljudske vrste.

4ow8mafn5x.png

1Cccv5B.gif

UQzR7FY.jpg

Oets6ur.gif

Terminator Salvation (2009) 720p.BRRip.x264.mkv

AXvxr9Y.jpg

Hidden Content

Thanked by 9 Members:
zoran1967 , zk01 , Makuljevic , Sesula , mpavle30 , skakavac-ka , Smiki82 , Fortiough , mikula11

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users