Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)

Pitanje za sadržaj foruma

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Guest_Movie fan_*

Guest_Movie fan_*
  • Guests
  • thanks

Nov sam na forumu pa ne znam; da li postoji odeljak za najave i pitanja stranih fimova sa prevodom ili samo stranih filmova? :)

Nebojsa1985

Nebojsa1985

Newbie

• Members
  • Pip
  • 14 posts
  • 0 thanks

Katarina Pejak. E to je tezak zadatak. Izdala je 2 lp i 1 ep

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,640 posts
  • 125248 thanks
  • Locationscrls

@Movie Fan

Ne postoji. Na ovom sajtu se ne rade prevodi filmova, vec dele linkovi za download. Prevode uploaderi pronalaze na sajtovima sa prevodima.

@Nebojsa1985

Imas temu za potraznju u muzickoj sekciji.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Alek007

Alek007

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 193 posts
  • 1476 thanks
Hvala a da li bih ja moga da otvorim tu temu?

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • 17,640 posts
  • 125248 thanks
  • Locationscrls

Hvala a da li bih ja moga da otvorim tu temu?

Pod jedan, pomesao si profile, tako da nisi nov na forumu. Kako mi je poznato na forumima nisu dozvoljena dva profila sa iste ip adrese, tako da ce te admini verovatno sankcionisati.

Drugo, kao sto rekoh ovaj sajt se ne bavi prevodima. Koja je svrha najava kad uploaderi ne znaju kada ce se neki prevod pojaviti, sta da najavljuju?

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Mr. Johnson

Mr. Johnson

The Warez GOD

• Moderator
  • 13,366 posts
  • 39154 thanks
  • LocationSouth Crossroad

Katarina Pejak. E to je tezak zadatak. Izdala je 2 lp i 1 ep

potraznju koju imas za muzikom stavi u podforum Muzika 

imas na vrhu svakog podforuma Potraznju, u ovom slucaju za domacu zabavnu muziku ovde

Please Login or Register to see this Hidden Content

tako ce tvoju zelju za necim videti svi pa ce neko i pomoci, ovako sam ja slucajno video ovo sto trazis pa eto nasao i postavio 

Zvoni na ona zvona koja još mogu da zvone
Zaboravi na savršenstvo
U svemu ima rupa
Tako svetlost do nas dopire.

pumparela

pumparela

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • 26 thanks

Tek sam se registrovao pre par dana i prvi dan znam da sam video odeljak sa stripovima (ne BalkanDownload kompilacije) vec poseban i audio books/knjige sa bajkama za decu.

Medjutim vise ne mogu da vidim te dve kategorije a iskreno one me najvise i zanimaju na forumu. Ne razumem koji je razlog u cemu je problem? 

Nadam se da razlog nije taj da kao novi korisnim ne mogu da vidim bas to sto me najvise zanima igrom slucaja, posto cini mi se da vidim sve ostalo: games, muzika, filmovi, programi, tutorials...

Hvala u napred!

Prebond

Prebond

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 1,248 posts
  • 7201 thanks
  • Locationiza prvog ugla...

Tek sam se registrovao pre par dana i prvi dan znam da sam video odeljak sa stripovima (ne BalkanDownload kompilacije) vec poseban i audio books/knjige sa bajkama za decu.

Medjutim vise ne mogu da vidim te dve kategorije a iskreno one me najvise i zanimaju na forumu. Ne razumem koji je razlog u cemu je problem? 

Nadam se da razlog nije taj da kao novi korisnim ne mogu da vidim bas to sto me najvise zanima igrom slucaja, posto cini mi se da vidim sve ostalo: games, muzika, filmovi, programi, tutorials...

Hvala u napred!

Došlo je do odredjeniih promena kod registracije novih članova. Može da pročitaš u ovom postu

The problem with reading a good book is that you want
to finish the book but you don't want to finish the book.

:excl: :nospeak: :nospeak: :nospeak: :excl:

Thanked by 1 Member:
pumparela

pumparela

pumparela

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • 26 thanks

Došlo je do odredjeniih promena kod registracije novih članova. Može da pročitaš u ovom postu

Hvala puno! Trudim se da ne smaram sa necim sto je vec napisano i objasnjeno.

Ne znam kako mi je ovo promaklo...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users