Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)

Mauro Biglino - Biblija nije sveta knjiga

No replies to this topic

Guest_Veš[email protected]_*

Guest_Veš[email protected]_*
  • Guests
  • thanks

Biblija nije sveta knjiga

YnaqXQ0.jpg

“Biblija, a tu mislim na Stari zavjet, je klasična povijesna knjiga koja se ne bavi religijom. I sami Elohimi se nisu nikada, prema onome što piše u Bibliji, bavili duhovnošću ili onostranim. Moji prijatelji Židovi, iz židovske zajednice u Torinu, mi kažu da oni o onostranom ne znaju ništa jer im njihov Bog nikada ništa o tome nije rekao. Mogu samo dodati da je to jedna velika istina.” – Mauro Biglino

Pročitajte ovu knjigu i u odnosu na Bibliju provjerite mnoge stvari među kojima:

- naša Biblija je samo jedna od mnogih mogućih Biblija

- ne znamo ništa o tome tko je i kada napisao Bibliju

- skrivena nam je prava priroda Stabla života

- mi smo genetski modificirana bića

- Bog se može umoriti, uprljati i biti gladan

- jedanaest biblijskih knjiga je nestalo

- stvaranje čovjeka nije božanski čin

- Istočni grijeh je samo bajka

- biblijski Bog nije Isusov otac

- kako sagraditi religiju

“Čitati Maura Biglina znači imati stalne vrtoglavice, znači dovoditi u pitanje sve naše sigurnosti potkrijepljene stoljećima doktrina, kateheza, narodnih tradicija sagrađenih na temeljima Starog zavjeta kao knjige u kojoj je Bog govorio Čovječanstvu.” - Sabina Pieragostini (novinarka Mediaseta)

Sken: Mmelita 1GwfY3B.jpg :flower:

Pročitao i ispravio uočene greške: Eddie the Head :wub:

PDF, epub, azw3 (hr)

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

specijalno za moju kumu Keku :wub:

Thanked by 507 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users