Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Armin Muzaferija

2 replies to this topic

Ciro

Ciro

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,569 posts
  • 46114 thanks

b_170927065.jpg

Armin Muzaferija je rođen 1. 12. 1988 u Visokom. Potječe iz bošnjačke muzičke porodice. Armin svira instrumente-klavijature. 2000 godine dobio je nagradu za najperspektivnijeg mladog interpretatora na tradicionalnom muzičkom Festivalu u Zenici. 2001 godine Armin je pobjedio na istom Festivalu, nakon čega su uslijedile mnoge nagrade na lokalnim i regionalnim takmičenjima mladih talenata. Krajem ljeta 2007 Armin je otišao na usavršavanje engleskog jezika u Veliku Britaniju, gdje je pohađao prestižni Univerzitet u Cambridgeu. Po povratku upisao je Ekonomski fakultet Univerziteta u Sarajevu. Armin je 2007 godine surađivao sa bosanskohercegovačkom pjevačkom zvijezdom Hajrudinom Harijem Varešanovićem koji je autor i aranžer kompozicije "Još te volim", a sa kojom je Armin nastupio na festivalu Melodije Mostara 2007 i osvojio drugu nagradu stručnog žirija. Nastupom na Sunčanim Skalama 2007 u Herceg Novom sa pjesmom "Povedi me", koju potpisuju Varešanović i Fahrudin Pecikoza, osvojio je visoko peto mjesto u snažnoj konkurenciji. U Hrvatskoj je Armin nastupio na turneji "Veče sevdaha" u Zagrebu, Rijeci i Puli. Također je bio dio velike turneje u čast legendarnim Indexima, gdje je nastupao sa muzičkim veteranima: Harijem Varešanovićem, Akijem Rahimovskim, Mladenom Vojičićem Tifom, Željkom Bebekom, Teškom industrijom i drugim velikim imenima. Armin je 2008 nastupao na 12. Hrvatskom radijskom festivalu gdje je u izuzetno velikoj konkurenciji nagrađen sa dvije nagrade za pjesmu "Gdje mi ljubav spava". Osim muzičke karijere Armin je ostvario prvu glumačku ulogu u kratkom dokumentarno-igranom filmu Marimaga, premijerno prikazanom u okviru manifestacije "Sarajevo kojeg više nema". Osim pojavljivanja u filmu, Armin je pjevao sevdalinku "Kad ja pođoh na Bendbašu", koja je ujedno i "sound-track" filma.

Thanked by 22 Members:
sanjin14110 , panda7 , eyadic1986 , Jurijana , Ćorak , zumbaroy , Konjsasa , slayer87 , SANJIN1411 , john wayne , dragansto68 , NedimHad , coyote , rs212971 , MercuryBass , viceb82 , opetopet , drazen78bl , FELERIK55 , ni4ey , fudica , MHSEAD

Ciro

Ciro

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,569 posts
  • 46114 thanks

Armin Muzaferija - 2009 - Jos te volim 

VhkVh2v.jpg

01 - Gdje Mi Ljubav Spava

02 - Gdje Si Ti
03 - Jos Jedan Poraz
04 - Koga Sam To Zavolio
05 - Ne Mogu Da Te Ne Volim
06 - Oko Ponoci
07 - Vulkani
08 - Boli Me
09 - S' Tobom Opet Ucim Sta Je Ljubav
10 - Tvoj Sam
11 - Jos Te Volim
12 - Povedi Me

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 30 Members:
Altsa , sanjin14110 , HiroH , Homme , panda7 , eyadic1986 , visnjavisnja , Jurijana , Ćorak , haxx78 , zumbaroy , sulejmanalfa , Konjsasa , slayer87 , SANJIN1411 , dragansto68 , NedimHad , coyote , bigbronja , syrikajmak , rs212971 , MercuryBass , Cvrle , chosen , opetopet , patrakliev , drazen78bl , ni4ey , fudica , MHSEAD

Buddha

Buddha

Bronze Member

• Guests
  • PipPipPipPip
  • 1,700 posts
  • 61425 thanks
  • LocationVPN networks

Armin Muzaferija - Na Srcu Potpisan (2015)

PJJo919.jpg

1. 01. Mana (3:57)
2. 02. Samo ti (3:31)
3. 03. Na srcu potpisan (3:54)
4. 04. Teško vrijeme (4:12)
5. 05. Sa tvojih usana (3:58)
6. 06. Priznao sam sve (3:14)
7. 07. Zar zamanlar (4:08)
8. 08. S tobom bez tebe (4:16)
9. 09. Putujem (3:26)

MP3 @ 192 kbps | Digital Master RIP

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Mrtve linkove prijaviti na dugme Report.

Thanked by 30 Members:
Altsa , sanjin14110 , panda7 , eyadic1986 , visnjavisnja , Jurijana , Ćorak , zumbaroy , Booksie , SANJIN1411 , Payo Patak , FELERIK55 , dragansto68 , ni4ey , NedimHad , shosho , CroSoul , coyote , bigbronja , syrikajmak , djlovesong , DraganSM , rs212971 , CasjaD , MercuryBass , chosen , mikimilan21 , opetopet , dalmatia28 , zemson

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users