Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Semsa Suljakovic

1 reply to this topic

Buddha

Buddha

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,500 posts
  • 32575 thanks
  • LocationBalkan

Šemsa Šuljaković - Razbio Si Čašu (1988)

ky7kYfK.jpg

1. Semsa Suljakovic - Javi se, oteraj tugu (4:23)
2. Semsa Suljakovic - Volele se oci crne i zelene (3:49)
3. Semsa Suljakovic - Tugo moja, kome da te pricam (4:17)
4. Semsa Suljakovic - Srce nije mramor kamen (4:42)
5. Semsa Suljakovic - Razbio si casu (2:35)
6. Semsa Suljakovic - Ove noci tugujem (3:24)
7. Semsa Suljakovic - Putuj, putuj, ljubavi (2:55)
8. Semsa Suljakovic - O, srce, stani (4:07)
9. Semsa Suljakovic - Povedi me do sna (3:34)

MP3 @ 320 kbps | Digital Master RIP

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Ako je neki moj link mrtav, pošaljite mi privatnu poruku ili prijavite post klikom na dugme REPORT.

Ako tražite neki muzički album ili pjesmu >>> postavite zahtev za potražnju u > OVU TEMU < ili u > forum Zahtevi <

Odvojite sekundu vašeg vremena i zahvalite se jednostavnim klikom na dugme . . . . . oR9GExB.jpg . . . . . ct1zbuG.gif

Thanked by 35 Members:
mgkole , zkanal962 , zildzo , crni39 , dinom25 , bojanastevica , TheVlada , medodk , MICALE , Speedmann , marinamorrison , Bekta55 , marco1978 , markezzz , brankomajsto , Minos , DelBoj , dinommujkic , boniperti , tuptipislav , Zmajevi , alko1984 , webflexer , srecko81 , petrovic , pegaz111 , pcdefender , petar017 , maliperica , laki44 , Zelenac1 , MARISKA031 , amir1963 , milan39 , zemson

Buddha

Buddha

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,500 posts
  • 32575 thanks
  • LocationBalkan

Šemsa Šuljaković - Prevareni Ne Veruju Više (1984)

dzNV4ET.jpg

1. Semsa Suljakovic - Prevareni ne veruju vise (4:17)
2. Semsa Suljakovic - Niko nema takve oci (3:55)
3. Semsa Suljakovic - Kakvi smo bili nas dvoje (4:03)
4. Semsa Suljakovic - Nema stida, nema srama (3:26)
5. Semsa Suljakovic - Ako mi ne verujes (3:04)
6. Semsa Suljakovic - Usamljena zena (5:52)
7. Semsa Suljakovic - Gde si sada, volis li me (3:47)
8. Semsa Suljakovic - Luda sam za tobom (4:14)
9. Semsa Suljakovic - Dosao si (4:09)

MP3 @ 320 kbps | Digital Master RIP

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Ako je neki moj link mrtav, pošaljite mi privatnu poruku ili prijavite post klikom na dugme REPORT.

Ako tražite neki muzički album ili pjesmu >>> postavite zahtev za potražnju u > OVU TEMU < ili u > forum Zahtevi <

Odvojite sekundu vašeg vremena i zahvalite se jednostavnim klikom na dugme . . . . . oR9GExB.jpg . . . . . ct1zbuG.gif

Thanked by 31 Members:
zkanal962 , zildzo , MICALE , dinom25 , bojanastevica , medodk , bobann , marinamorrison , Bekta55 , DelBoj , dinommujkic , boniperti , tuptipislav , Zmajevi , webflexer , srecko81 , petrovic , pegaz111 , Pepito1 , Jokso , pcdefender , brankomajsto , petar017 , maliperica , laki44 , MARISKA031 , villyk , Zelenac1 , amir1963 , milan39 , zemson

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users