Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Registracija novih članova

24 replies to this topic

boden

boden

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 4,636 posts
  • 126466 thanks

Ako sam dobro razumela,sada je potrebno da prodje 15 dana od registracije.Da li je to tacno?

Ne trebaš ništa čekati, sve ti je dostupno. Piše sve tamo u onom postu čiji link sam ti dao

Please Login or Register to see this Hidden Content

... ukidamo 30 dnevni rok validacije, u kojem novi članovi nisu imali pristup djelu foruma sa knjigama - znači sve ide po starom i kompletan sadržaj sajta dostupan je svim članovima.  

Nec temere nec timide

Thanked by 3 Members:
siljo , Buddha , knjige su zakon

OW9

OW9

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 69 posts
  • 2208 thanks

Drago mi je da nema više tog ograničenja. :) A da bi se mogla otvoriti nova tema (pa npr. i uploadovati nešto) potrebno je imati... 3 posta? Ili 20 postova?

Ako je u nekom mom postu mrtav link ili postoji neki drugi problem, pošaljite mi PP i brzo ću sve srediti! :)

"The criminal is the creative artist; the detective only the critic." ;)

Guest_*offline*_*

Guest_*offline*_*
  • Guests
  • thanks

Drago mi je da nema više tog ograničenja. :) A da bi se mogla otvoriti nova tema (pa npr. i uploadovati nešto) potrebno je imati... 3 posta? Ili 20 postova?

Mislim da po tom pitanju nema ogranicenja , jedino prvih 5 postova i/ili tema ceka odobrenje od strane clanova tima

OW9

OW9

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 69 posts
  • 2208 thanks

Mislim da po tom pitanju nema ogranicenja , jedino prvih 5 postova i/ili tema ceka odobrenje od strane clanova tima

Izgleda da zavisi od foruma? U Domaćim knjigama stoji da mogu da napravim temu, ali u njegovim podforumima (npr. Istorija, filozofija, umetnost i narodna književnost) mi umesto tog dugmeta stoji "You cannot start a new topic". Možda svi treba da stavljaju u osnovne e-book forume, a moderatori posle sortiraju po žanrovima? (Ako ima obaveštenja na tu temu, promaklo mi je.)

Ako je u nekom mom postu mrtav link ili postoji neki drugi problem, pošaljite mi PP i brzo ću sve srediti! :)

"The criminal is the creative artist; the detective only the critic." ;)

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 6,918 posts
  • 325665 thanks
  • Locationnisam ja odavde

Izgleda da zavisi od foruma? U Domaćim knjigama stoji da mogu da napravim temu, ali u njegovim podforumima (npr. Istorija, filozofija, umetnost i narodna književnost) mi umesto tog dugmeta stoji "You cannot start a new topic". Možda svi treba da stavljaju u osnovne e-book forume, a moderatori posle sortiraju po žanrovima? (Ako ima obaveštenja na tu temu, promaklo mi je.)

Trebalo bi da u svim forumovima možeš napraviti post, ali dok nemaš ukupno 5 postova,  za objavu treba potvrda nekog od moderatora.  A to što si naveo za podforumove u knjigama ostalo je od nekih prijašnjih podešavanja. Sad je ispravljeno pa bi trebao imati mogućnost postovanja i tamo.  Ako primetiš - ili neko drugi - slićan problem još u nekom forumu, napišite ovdje ili putem PP nekom od moderatora.   

16_bd_Untitled-1.png
Pomognite nam u održavanju našeg i vašeg sajta sa donacijom - više info na linku ispod

http://www.balkandow...je/#entry417322

Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Thanked by 1 Member:
OW9

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users