Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Upozorenje na maliciozni program

crtici kako izdresirati zmaja virus

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Sogran

Sogran

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks

Pozdrav svima,

imam problem sa postom za crtic "Kako izdresirati zmaja". Kada pokusam otici na taj link, Sophos antivirus blokira stranicu uz obrazlozenje da je detektirao maliciozni program.

Link na opis malicioznog programa:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Link na crtić na kojem se navodno nalazi maliciozni program:

Taj antivirus inace dobro radi i za sada na ovom forumu mi samo javlja tu poruku na tom linku. Ima li netko slicna iskustva?

Hvala

Sogran

volter

volter

Silver Member

• Administrator
  • 4,128 posts
  • 46262 thanks
  • Locationnisam ja odavde

U toj temi ima dosta linkova, tako da bi trebao jasnije reći sa kojim linkom imaš probleme. Ja sam ih probao nekoliko i kod nijednog nema problema.  Jedino link u poslednjem postu, gdje su neki dodaci za crtić izgleda ne radi, pa sam ga maknuo. 

A inače na dosta hosterima otvaraju se dodatni reklamni prozori, za koje antivirus često javlja da se radi o pretnjama.  Najbolje je samo kliknuti na link za download željenog sadržaja, a sve ostalo izbjegavati. 

a056.GIF16_bd_Untitled-1.png

Sogran

Sogran

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks

Mislio sam na link na Balkandownload-u:

taj stranica (nespretno sam se izrazio, kada sam rekao link, misleći na stranicu, a ne na "download link") mi je javljala probleme sve do sada. Maloprije sam otišao na taj link i Sophos nije ništa javio, a do tada sam probao, u duljem vremenskom razdoblju cca mjesec dana, jedno barem 7 puta i blokirao mi je tu stranicu. Čini se da je sada sve u redu. Ispričavam se na gnjavaži. Interesira me taj crtani, a Sophos je do sada dobro radio, pa rekoh da pitam. Reklamne prozore ignoriram i dosta uspješno izbjegavam

Hvala

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users