Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Pokemon Go

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

Nyks

Nyks

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 924 posts
  • 380 thanks
  • LocationThe land of ice and snow

ja stvarno nisam skontala gdje da postavim ovo pitanje, ako je pogresno mjesto onda sori ali morala sam pa bar ovdje.. 

postoji li igdje ista, neki nacin, bilo sta da dobijem za pokemone loptice (Pokemon Go)?

nadam se da me kuzite na sta mislim  :ph34r: 

Strength isn't about how much you can handle before you break, it´s about how much you can handle after you break!

Niki1111

Niki1111

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 794 posts
  • 26659 thanks

Ja sam pokušala da instaliram ali nešto ne mogu  :(

A bila sam luda za crtanim filmom i pikačuom  :rolleyes:

Blago tebi ako imaš tu igricu  ;)

Posted Image

Thanked by 1 Member:
Nyks

Nyks

Nyks

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 924 posts
  • 380 thanks
  • LocationThe land of ice and snow

ne znam mila sta bi moglo sve biti da bi ti dala predloge ali da nije do servera? to zna da zeza i u igrici.. pokusavaj dok ne uspijes  ;)

super je za odrzavanje kondicije i ne primijetis da prosetas nekoliko km za cas ali mene zezaju loptice.. necu ja ovo dugo  :D

Strength isn't about how much you can handle before you break, it´s about how much you can handle after you break!

Niki1111

Niki1111

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 794 posts
  • 26659 thanks

Ma pokušavaću, volela bi da imam pikačua  :clapping:  :clapping:  :clapping:

Ma sto posto je neko imao sličan problem i rešio ga, pa će ti napisati  :wink:  :nod:

Posted Image

Thanked by 1 Member:
Nyks

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users