Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Pitanje u vezi Download-a?

• Please log in to reply
1 reply to this topic

bajamixer

bajamixer

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 1 thanks
  • LocationJagodina

Pozdrav svima! Novi sam na forumu i nadam se da cete da mi izadjete u susret i da cete me razumeti posto jos ne znam kako stvari funkcionisu. :) 

Tacnije,hteo sam da skinem jednu knjigu ovde preko ovog naseg sajta,ali mi pise da mi nije dozvoljen pristup ,pa me zanima sta bih trebao da uradim da bih skinuo tu knjigu? Ako neko moze da mi objasni kako stvari funkcionisu? :) 

Hvala unapred ! :) 

knjige su zakon

knjige su zakon

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 452 posts
  • 357 thanks

Pozdrav svima! Novi sam na forumu i nadam se da cete da mi izadjete u susret i da cete me razumeti posto jos ne znam kako stvari funkcionisu. :)

Tacnije,hteo sam da skinem jednu knjigu ovde preko ovog naseg sajta,ali mi pise da mi nije dozvoljen pristup ,pa me zanima sta bih trebao da uradim da bih skinuo tu knjigu? Ako neko moze da mi objasni kako stvari funkcionisu? :)

Hvala unapred ! :)

Pozdrav!

Lijepo da si novi na forumu, pa u skladu sa tim nadam se da si i pročitao nova pravila za nove članove koje je Volter tako lijepo objasnio. Nemožeš skidati knjige mjesec dana jer si novi član. Komentiraj, gledaj što ima na forumu i uživaj !

Edited by knjige su zakon, 03 August 2016 - 15:46.

Knjige su naše najtiše i najvjernije prijateljice, najlakše je doći do njih, daju najmudrije savjete i najstrpljivije su učiteljice.

- Charles W. Eliot

Thanked by 6 Members:
Prebond , bajamixer , bibi , LEMONZOO , Disco Ninja , boden

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users