Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Kristen Proby

2 replies to this topic

[email protected]

[email protected]

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 300 posts
  • 118728 thanks

Kristen Proby - Pođi sa mnom

(With Me in Seattle, #1)

come_away_with_me_kopija.jpg

Sukob na plaži sa zgodnim strancem nije bio deo plana Natalie Conner za to jutro koje je trebalo biti ispunjeno fotografisanjem. I zašto je, pobogu on mislio da ona njega slika? Ko je on? Jedna stvar je bila sigurna, da je zgodan, romantičan i može pomoći njenoj ranjenoj duši.

PDF

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 1054 Members:

Zandy

Zandy

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,246 posts
  • 74897 thanks

Kristen Proby

Bori se sa mnom

(With Me in Seattle, #2)

fb09da7b2cfae3251977d74604e34db5.jpg
Jules Montgomery je previše zauzeta i zadovoljna svojim životom da bi brinula o muškracima, naročito o Nateu McKenna. Ako je odrastanje sa četvoro braće nešto naučilo to je , "drži se podalje od seksi muškaraca sa tetovažama i motorima". A tek ako ti je takav muškarac šef....

pdf

Hidden Content

Thanked by 1175 Members:

[email protected]

[email protected]

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 300 posts
  • 118728 thanks
Kristen Proby - Igraj sa mnom

Play with Me (With Me in Seattle, #3)

prevedeno

17201095.jpg

Will Montgomery je uspešan profesionalni fudbaler i naizgled ima sve. On nije navikao da mu se govori ne a svakako ne prihvata ne kao odgovor. Kada krene da šarmira seksi drugaricu svoje sestre, on ne samo da je dobio ne kao odgovor, već se susreo sa otvorenim neprijateljstvom koje je vređalo njegovu radoznalost i libido. On je odlučan u tome da joj pokaže da nije arogantan sportista kakvim ga je zamislila i da je uvuče u svoj krevet.
Megan McBride nije impresionirana Willom, njegovim ugovorom, fensi kolima ili njegovom arogancijom javne ličnosti. Ona nema vremena za vezu, a ako je nešto naučila u životu to je da ljubav gubi, tako da svirepo čuva svoje srce. Ali ona ne može poreći ogromnu privlačnost prema seksi, tetoviranom sportisti. 
Kada krene da razbija zidove oko njenog srca, hoće li ona biti u stanju da prizna svoja osećanja ili će prošlost učiniti da izgubi jedinog čoveka koga je ikada stvarno volela?

izvor  fb

pdf

Hidden Content

Thanked by 954 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users