Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Kad porastem bicu kengur ( 2004 )

2 replies to this topic

Infamous2K™

Infamous2K™

Bronze Member

• Sponsor
  • PipPipPipPip
  • 1,434 posts
  • 76721 thanks
  • LocationDarkness

Kad.porastem.bicu.kengur.2004.540p.WEB-DL.x264-Infamous2K

FOI81Gt.jpg

Prva priča govori o mladom studentu filmske montaže, Braci, koji pokušava da „smuva“ lepu manekenku Iris . Iako žive u dva različita sveta oboje se trude da to ne pokažu. U drugoj priči, Šomi i Duje zagriženo prate fudbalski susret Mančestera i Istviča. Kladili su se na Istvič, jer u njemu brani njihov drug iz detinjstva — Kengur . Radnja treće priče odvija se na krovu solitera gde Avaks i Hibrid  „kradu bogu dane“ u iščekivanju da se nešto desi.
Producent: Zoran Cvijanović, Milko Josifov, Biljana Prvanović
Scenario: Miroslav Momčilović
Režija: Radivoje Andrić
Direktor fotografije: Dušan Joksimović
Scenograf: Goran Joksimović
Kostimograf: Ljiljana Petrović
Kompozitor: Vasil Hadžimanov
Montažer: Marko Glušac
Glumci: Gordan Kičić, Nikola Đuričko, Boris Komnenić, Boris Milivojević, Nebojša Glogovac, Sergej Trifunović, Nikola Vujović, Marija Karan

SCREENSHOT :

QEeP1DX.jpg

DOWNLOAD :

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

RAR PASSWORD :

Hidden Content

Mrtav link / linkovi ?

Posaljite mi privatnu poruku .

SAMO I JEDINO KADA NEMA NIJEDAN AKTIVAN LINK , NE SALJITE MI PORUKU AKO POSTOJI AKTIVAN LINK

ZABRANJENO KOPIRANJE MOJIH LINKOVA , SAV MOJ UPLOAD JE NAMENJEN EKSKLUZIVNO I JEDINO ZA BALKANDOWNLOAD !!!!!!!!!!

Donirajte i pomozite rad foruma

http://www.balkandownload.org/topic/29100-otvorene-donacije/

Kako skidati fajlove sa hostera na koje ja upladujem  ?

http://www.balkandownload.org/topic/43145-kako-skinuti-fajl-sa-hostera/#entry268277

Kako skidati fajlove sa BalkanDownload-a ?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu?

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Podrzite moj rad , kupite premium racun preko mog affiliate linka 

http://pastebin.com/BDs20jHh

Thanked by 171 Members:

Radeon36

Radeon36

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 18 thanks
  • LocationTOp of The WoRlD

Ovo je po meni jedan od najjačih EX-Yu filmova ikad, nikad se nisam toliko nasmijao niti zapamtio toliko provala.

Svaka čast na ovom postu ) :) :) :)

Thanked by 14 Members:
kameron1947 , dzoni991 , kartonaza , nikolatatic1995 , danubius , cvile99 , helloone , dinommujkic , radosk , pexon97 , johanxxx , zorandju , LazarMicic19933 , Aleksandar Dijana

Zoran_

Zoran_

Silver Member

• VIP
  • PipPipPipPipPip
  • 3,750 posts
  • 43541 thanks

Kad porastem bicu Kengur (2004)

KadporastembicuKengur2004.png

imdb6.jpg

Please Login or Register to see this Hidden Content

Film se sastoji iz tri paralelne price koje se medjusobno preplicu i odigravaju na Vozdovcu. U prvoj prici, vozdovacki "urodjenik" Braca pokusava da "zbari" Iris, manekenku iz centra grada. Iako se trude da ne budu "dva sveta" oni to svakako jesu. U drugoj prici, somi i Duje se, u fudbalskoj utakmici Ipsvic Mancester, klade na pobedu Ipsvica jer u njemu brani njihov skolski drug. Treca prica odvija se na krovu solitera na kome Avaks i Hibrid, pobornici filozofije "najrentabilniji sam kada sedim u kuci nema prihoda, ali nema ni rashoda, provode dan u gluvarenju, ocekujuci da se nesto desi. Nesto se i desi - Avaks ugleda neobicnu pojavu na nebu.

e5i4s1zj7lo.png

KadporastembicuKengur2004.avi.gif

KadporastembicuKengur2004.avi.jpg

downloade0cdd.gif

Kad porastem bicu Kengur (2004) DVDRip.XviD.avi

filesflesh2.jpg

Hidden Content

2Xmw3S9.jpg

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 41 Members:
umunjeni , Blade1509 , slavoljubsmeci , minion99 , xtrinity , bajint , zvukmir , RvD94 , green_boot , surdaonline , Skizzo , spunjecikidanke , acatomic , brankoz13 , filmbuff , iljeva990 , stevyhacker , scharfes-S , pero666 , Budan87 , Popajbre , Kruno , nvdsrs , Lockey007 , durant212 , dakle , san2710 , stillWu , dukazard , MnogoLepi , mocnisima , iggy973 , dj1van , dranki dak , insider011 , karatekid9 , nerminjaha , kameron1947 , dzoni991 , marko2196 , vukotastosic

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users