Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Chrome

• Please log in to reply
1 reply to this topic

ztombrider

ztombrider

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks
  • LocationZagreb

ima li neko problema u pristupu stranici putem chrome...isprva otvara a potom baca na neko skeniranje....

Please Login or Register to see this Hidden Content

neki pckeeper

siguran sam da mi komp nije zaražen,samo imam problema sa chromom,sa ostalim preglednicima nema problema al naviko na chrome

ParnY

ParnY

Bronze Member

• Administrator
  • 1,496 posts
  • 6343 thanks

Pozdrav,

Radi se o tabunder-u ili popunder-u, a stranica na koju preusmjerava je dio reklamne mreže koja se "vrti" kod nas, koliko možemo kontaktiramo firmu čije reklamne kampanje provodimo i zatražimo da uklone nepoželjne reklame, tako će biti i sa ovom jer ciljano zastrašuje korisnika i laže da korisnik ima virus i sl. te "mami" da skineš njihov antivirusni program, znači nemaš nikakv virus na računalu, a stranicu koju vidiš je otvoreni novi tab i to je zapravo reklama i ništa više, zatvoriš je i nastaviš koristiti dalje forum, na žalost troškovi potrebni za nesmetani rad ovog foruma nisu tako mali i predstavljaju udar na naše ionako plitke džepove, stoga moramo provoditi ovakve reklamne kampanje da bi mogli osigurati sva potrebna sredstva za rad foruma iako bi mi prvi maknuli takav dosadan oblik reklama, ali to je trenutno jedina opcija prikupljanja potrebnih sredstava, nadam se da budemo našli neke alternativne i manje napasne oblike reklama ili ako to budemo mogli sami financirati u neko dogledno vrijeme rado bi maknuli sve oblike reklama.

>>> SeedBox & RDP slots | 350GB (SB) / 400GB (RDP) HDD | 1Gbps | Unmetered | 8€ (SB) / 10€ (RDP) per month <<<

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users