Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Malwarebytes upozorava na maliciozni sajt

• Please log in to reply
4 replies to this topic

popbons

popbons

Newbie

• Members
  • Pip
  • 17 posts
  • 279 thanks

Da li bi neko mogao da mi kaze sta je ovo? I zbog cega se desava samo kad dodjem na balkandownload.com? Dakle ovako:

20161014147648429123648.JPG

volter

volter

Silver Member

• Administrator
  • 4,152 posts
  • 47579 thanks
  • Locationnisam ja odavde

znaći da je dio reklamne mreže koja se vrti kod nas zbog nekog razloga na njihovoj crnoj listi...  (laički rečeno - nisam stručnjak ;) )

surfanje po sajtu i skidanje stvari koje su ovdje postavljene ne predstavlja opasnost

a056.GIF16_bd_Untitled-1.png

Thanked by 1 Member:
popbons

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,637 posts
  • 124824 thanks
  • Locationscrls
Gde je tacno balkandownload.org na slici?

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 3 Members:
popbons , Buddha , Selse

popbons

popbons

Newbie

• Members
  • Pip
  • 17 posts
  • 279 thanks

Oprostie, ali ja nisam nista lose mislio u vezi samog ovog sajta i njegovih foruma. Zato se nigde na slici i ne pominje balkandownload.org. Samo sam hteo da se raspitam zna li neko kakvu to redirekciju kao malicioznu Malwarebytes Anti Malware pokusava da spreci dok sam ja online ovde na sajtu? Posto sam vise puta proverio sa vise programa i znam da je moj kompjuter cist od virusa i malvera.

popbons

popbons

Newbie

• Members
  • Pip
  • 17 posts
  • 279 thanks

Ovo je izgleda reseno. Danas sam vec treci put ovde na sajtu i nema upozorenja o malicioznoj redirekciji na neki tamo americki server.

Edited by popbons, 15 October 2016 - 16:00.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users