Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Problem sa remote uploadom na Uptobox

uptobox problem

• Please log in to reply
4 replies to this topic

liquid

liquid

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • 336 thanks

Pozdrav narode,

Ne znam gdje da stavim ovu temu, valjda moze biti u ovom podforumu.

Imam problem sa remote uploadom na Uptoboxu.

Ne mogu da uploadujem nijedan fajl veci od 1 GB. 

Problem je taj, evo primjer. Imam fajl od 1.4 GB i ubacim ga na VPS, premjestim u public_html da mu se moze prici preko linka npr.

Please Login or Register to see this Hidden Content

i onda taj link ubacim u remote upload polje na uptobox.

I upload krene, ali kad dodje do 1 GB pokaže da je fajl uploadan ali je skinuto samo 1 GB ... ne cijeli fajl od 1.4 GB i klipu fali zadnjih 20ak minuta. 

Znači ne skine cijeli fajl vec dodje do 1 GB i to je to.

Znam da je problem do mog web servera, neko je ogranicenje tu, treba nesto podesiti ali ne znam sta. Je l' to onaj php.ini fajl, je l' tu treba da cackam?

Evo slika:

02439469674879507518.png

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,636 posts
  • 123856 thanks
  • Locationscrls
Ukoliko nemaš nalog na uptoboxu, odnosno uploaduješ neprijavljen limit je 1 gb veličina fajla. Registruj se i prijavi na nalog ( besplatno je) i problem bi trebalo da nestane.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

liquid

liquid

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • 336 thanks

Imam registrovan nalog i kupljen premium ... isti je problem i sa openload ... dok upload na openload sa uptoboxa ide normalno, ali kada uploadam sa mog vpsa limit je 1 GB ... zato sumnjam na podešavanja moga VPSa i trenutno tražim šta da promijenim :D

evo odgovora od uptobox podrske:

"oh yes, try to custom you php conf & webserver, by default you can't download more than 1GB on lot of them ;). "

Edited by liquid, 17 October 2016 - 21:19.

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,636 posts
  • 123856 thanks
  • Locationscrls
Pa jasno ti je, podešavanja tvog vpsa imaju ograničenje, kao što ti rekoše iz podrške dosta njih je po defaultu podešeno na max 1gb downloada po fajlu.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

liquid

liquid

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • 336 thanks

rijesen problem, limit je bio u nginx podesavanjima

ako nekad ikome zatreba, ubacio sam

proxy_max_temp_file_size 5000m;

u /etc/nginx/nginx.conf tako da sada mogu upload fajlove do 5 gb

Thanked by 1 Member: