Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Anna Premoli - Voli me, ne voli me

1 reply to this topic

dusty

dusty

Advanced Member

• BD tim
  • PipPipPip
  • 908 posts
  • 99652 thanks

cover.jpg

(TI PREGO LASCLATI ODIARE)

Od mržnje do ljubavi linija je tanka...

I nakon sedam godina koje su proveli kao kolege u banci, Dženifer i Ijan i dalje se ne podnose. Međutim, sudbina ih sve više zbližava, jer su prinuđeni da zajedno rade na jednom važnom projektu. Ijan želi da proslavi i zato poziva Dženifer na večeru u ekskluzivni restoran, a ona pristaje kako bi smanjila tenziju među njima. Sudbina će opet umešati prste: paparaco će ih uslikati dok večeraju, a Dženifer će biti šokirana kada ugleda svoju sliku u tračerskom časopisu.

S druge strane, Ijanu je čitava ova situacija zabavna: on je neodoljivo privlačan neženja i plave je krvi, zbog čega mu se žene bacaju pod noge. Kako bi se bar na neko vreme rešio dosadnih obožavateljki, sklapa dogovor sa Dženifer: daće joj svu slobodu u projektu ako pristane da glumi njegovu devojku.

Da li će to biti lak zadatak? Ili izazov mnogo komplikovaniji nego što izgleda?

Neka igra počne!

epub
Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Nekad dobiješ, a nekad te dobiju.

Thanked by 857 Members:

Meli

Meli

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8,852 posts
  • 155542 thanks

(TI PREGO LASCLATI ODIARE)

dusty  :wub:

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 560 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users