Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Frankie and Johnny (1991)

- - - - - Al Pacino

2 replies to this topic

Zoran_

Zoran_

Gold Member

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,944 posts
  • 146334 thanks
Frankie and Johnny (1991) / Frenki i Džoni 

nIgMqv8.png

Su6Ksi6.jpg

Please Login or Register to see this Hidden Content

Protagonist je sredovečni Džoni, nedavno pušteni bivši zatvorenik koji pronalazi posao kuvara u restoranu i pokušava zavesti tamošnju konobaricu Frenki, uprkos njenom besu i nepoverenju prema muškarcima koje je stekla nakon veoma lošeg ljubavnog iskustva. 

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 20 Members:
mikula11 , Zelenac1 , Miki_Kiki_Riki , mattejmessi , zeljko62 , SHOLE911 , miki-maus23 , veske , diablo2 , wickeywateya26 , eagle70 , mrkee , acadamjanovic , sibiibis , djodjo1234 , goranruzicic , markeze , njofrat , ELED , jaske

Manda94

Manda94

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 948 posts
  • 43788 thanks
Frankie and Johnny (1991) DVDRip XViD - FAJ

74ucdwr.jpg

5oZJQIn.png

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreću, nego one koje vas čine srećnima.

Thanked by 24 Members:
scorpion17 , dejanm , kesho13 , RotG1 , mag98 , maruj , maldivi , gilekm , blazenko72 , mikula11 , mimaaca , marioka , miki-maus23 , skakavac-ka , bracovina , MarkoNavi , Jokso , vochmen , vojtkulak , marijaiztok , Zelenac1 , dubo , Miki_Kiki_Riki , mattejmessi

Zoran_

Zoran_

Gold Member

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,944 posts
  • 146334 thanks
Frankie and Johnny (1991) / Frenki i Džoni + Prevod 

lb6zzarwb3w.png

LKJ1ctk.gif

EJqxrtS.jpg

Oets6ur.gif

Frankie and Johnny (1991) 1080p.BRRip.x264.mkv 

SFYUbuP.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Usklađen prevod u RAR arhivi

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 21 Members:
dejanm , dubo , brx , Sophia369 , zumbaroy , sakejaro , Tramp , Jokso , mikula11 , katajojic , kesho13 , RotG1 , mag98 , skakavac-ka , radonja86 , maldivi , anagarta , mattejmessi , ELED , Miki_Kiki_Riki , Manda94

Also tagged with one or more of these keywords: Al Pacino

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users