Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Audicija Primi Me (2016)

• Please log in to reply
1 reply to this topic

ludimilojko88

ludimilojko88

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 159 posts
  • 2679 thanks

Audicija  Primi Me (2016)

audicija20.jpg

Legendarna predstava Audicija i Željko Ninčić 30 godina, godišnjica i premijera.
 Nakon 16 godina u Sava Centru, sa Beograđanima najgledanija predstava exYu!

Željko Ninčić, autor i glumac kultne predstave, ovaj put uz godišnjicu je upriličio i premijernu verziju koja je u trajanju od dva sata. Sama koncepcija predstave dozvoljava razna kombinovanja, dogradnje i improvizacije,tako da će se pored, već legendarnih likova Marinka Ćutuka (ćet’ri sata ćamim ćekajući), Veselog (Primi me)  profesora, predstaviti i novi likovi sa novim temama: Vuk Medojević-Lisica, Asfaltina Kurajbegovic, Džemsudin Šimširpasic i Radojka Janša.

Predstava koja je od svog nastanka, poznata kao „Sarajevska Audicija“ izvedena u nekoliko verzija preko 3000 puta i koju je gledalo skoro 2 miliona gledalaca, ovaj put u Velikoj dvorani Sava Centra  podsetiće ljubitelje čuvene komedije na neke najgledanije scene(milionski pregledi na youtube), i premijerno pokazati najnovija ostvarenja.

Uz Željka Ninčića glumačku ekipu čine: Stanko Bogojević, Aleksandar Krstajić, Vladimir Balašćak i Rajko Vuković.

Šarolikost humora, koja je uvek krasila ovu predstavu, propraćena je izborom najozbiljnjijih tema na koje publika ne reaguje samo smehom.
Sam autor za predstavu kaze da je pravljena za dve vrste suza !?!

Na kraju predstave pojavljuju se i specijalni gosti, učenici Prve beogradske gimnazije.
Predstava završava adaptacijom čuvene pesme Alekse Šantića „Ostajte ovde“.

audicijapr.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 296 Members:

Aleksandar2988

Aleksandar2988

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 3 thanks

ovo ne moze da se gleda koliko odzvanja zvuk, bas bzvz...

Thanked by 1 Member:
Papo

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users