Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Sinhronizovani Crtani Filmovi

• Please log in to reply
2 replies to this topic

kajnecaki

kajnecaki

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks

Pozdrav, mozda banalno pitanje ali... Naime, skinem film kome u opisu pise da je sinhronizovan, a po pustanju vidim da je na engleskom, cak i sa engleskim titlom, sto je moglo da se uradi i torentom, ali mi je zbog klinaca vazna sinhronizacija. Jel sam ja nesto pogresno uradio ili? Konkretno, u pitanju je film Ledeno Doba 5. Hvala

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,620 posts
  • 120831 thanks
  • Locationscrls

Postoje crtani filmovi koji sadrze dual ili vise sinhronizacija. Na primer englesku, srpsku i hrvatsku. Treba da u svom video plejeru u audio podesavanjima izaberes stream sa sinhronizacijom koju zelis.Ujedno molba za ripere koji ostavljaju engleski audio, postarajte se da engleski ne bude default, odnosno prvi po redu. Dosta ljudi pojma nema kako izabrati stream, ovo je otprilike pedeseti put da odgovaram na ovo pitanje.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 2 Members:
volter , kajnecaki

kajnecaki

kajnecaki

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks

Hvala na brzini i izdvojenom vremenu

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users