Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Christoffer Carlsson - Nevidljivi čovek iz Salema

No replies to this topic

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,403 posts
  • 70124 thanks
  • LocationOut there

Nevidljivi-covek-iz-Salema-64800.jpg

Christoffer Carlsson - Nevidljivi čovek iz Salema

Čuvaj se onih koji su ti najbliži...
Prošlosti se ne možemo osloboditi, snovi će se kad-tad preobraziti u košmar, a ni prijateljstva nisu imuna na mržnju.
Krajem leta 2013. mlada žena je ubijena u Stokholmu, u stanu-svratištu koji koriste žene s ulice. Tri sprata iznad živi Leo Junker, policajac iz Unutrašnje kontrole, najomraženijeg sektora policije, koji špijunira i cinkari sopstvene kolege. Još gore od toga, Leo je suspendovan zbog velike greške: tokom takozvane Gotlandske afere jedan policajac je nastradao, a on je držao pištolj.

U međuvremenu, po stokholmskim predgrađima počinje potraga za ubicom žene, a Leo sve ozbiljnije sumnja da je u njeno ubistvo upleten neko iz njegovog neposrednog okruženja.
Uporedo s lovom na ubice i izdajnike, raspliće se i priča o Leovoj prošlosti.

Jezik: Srpski (sa hifenacijom).

Formati: epub, azw3, pdf.

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 392 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users