Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

instalacija

2 replies to this topic

arjen

arjen

Newbie

• Members
  • Pip
  • 34 posts
  • 5 thanks

Pozdrav raja, treba mi pomoć, Rayman Legends igra je instalirana i krekovana ali pri pokretanju mi se pojavljuje "The program can't start because XINPUT1_3.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem." Sve iz foldera Crack je prebaceno u folder gdje je igra instalirana. Inače, ovaj problem mi se javlja često pri instalacijama i drugih igara, možda nešto griješim, pa može mi neko pomoći?

Unaprijed hvala

ParnY

ParnY

Bronze Member

• Administrator
  • 1,663 posts
  • 20205 thanks

The program can't start because XINPUT1_3.dll is missing from your computer

to ti je odgovor, fali ti XINPUT1_3.dll

stavi zadnji directx runtime pa onda probaj.

u google upiši tu poruku greške i odmah na prvoj stranici će ti prikazat upite s istim problemom i kako su ih drugi otklonili.

>>> SeedBox & RDP slots | 350GB (SB) / 400GB (RDP) HDD | 1Gbps | Unmetered | 8€ (SB) / 10€ (RDP) per month <<<

Thanked by 1 Member:
arjen

arjen

arjen

Newbie

• Members
  • Pip
  • 34 posts
  • 5 thanks

to ti je odgovor, fali ti XINPUT1_3.dll

stavi zadnji directx runtime pa onda probaj.

u google upiši tu poruku greške i odmah na prvoj stranici će ti prikazat upite s istim problemom i kako su ih drugi otklonili.

Uspjelo ;) samo još, koji je fazon sa uplay, disable sam exe u firewallu za online igranje i to onaj exe crack u folderu gdje je instalirana igra :/ ?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users