Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

pohvale

2 replies to this topic

natamil

natamil

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • 7 thanks

Pozdrav drustvu na ovom forumu! :wub:

Nisam vicna radnjama koje nam omogucavaju da uzivamo u dobrim knjigama, pa vas magove tehnike, volje i ljubavi puno pozdravljam i zahvaljujem na vasem trudu i mom (nasem) zadovoljstvu.  :) 

p.s. puno hvala za aktiviranje na planu ljubica, fan sam pod foruma domace knjige.

takodje, puno hvala i sto ne koristite opciju tzv.VIP :headbang: 

Thanked by 5 Members:
Niki1111 , volter , Disco Ninja , Prebond , boden

zeljkam81va

zeljkam81va

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • 5 thanks

Drago mi je da jedan ovakav sajt postoji. Divni ste....najbolji.  Hvala Vam  na divnim knjigama . Veliki pozdrav  :)

Thanked by 3 Members:
Disco Ninja , volter , boden

Cathy333

Cathy333

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 4 thanks

Ovdje sam već duže vrijeme, uglavnom radi knjiga. Svojedobno sam postavila temu sa prijedlogom da se knjige  podijele po žanrovima, što bi olakšalo pretragu, jer sam tražila neke knjige za mlade, a nisam imala pisce nego onako, tražila naslijepo pa nisam uspjela pronaći tako lako. Nisam sigurna gdje je ta tema sad, ne mogu je naći. Izuzev te male zamjerke moram pohvaliti rad foruma za knjige i kvalitetu obrade samih knjiga. Mnogo vam hvala, omogućili ste mi doći do mnogih knjiga do kojih inače ne bih mogla doći. Srdačan pozz... :wub:

Thanked by 3 Members:
Disco Ninja , Niki1111 , volter

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users