Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

* Singlovi i Promo pesme *

525 replies to this topic

Stefy020397

Stefy020397

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • 512 thanks

CdJoRQz.jpg

JELENA KARLEUŠA X GAZDA PAJA - LaJK (320kbps)

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 38 Members:
spaha_w , jerry77 , krstovic , bb3s , lexro , omerta1988 , tigarzgxxl , aco777 , Drogiranapatkica , pcdefender , bradica , srki980 , bakicaki , vlesk4 , vlada6600 , Riha93 , marija789 , Bobach , Lily M , BoskoBuha , goraneo , ana84 , mudrica , ronaldo77 , dveki11 , sr61 , stoleto , ndavid , goranh1234 , sicer2005 , kristijan22 , epikur69 , Atilla10 , musicila , telmar , beograd1960' , urosb , millevoy

dj.electro

dj.electro

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
  • 402 thanks

MyYCN8d.jpg

GASTTOZZ X ALEXANDRA - KATAKLIZMA

Preuzmi ovde:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Edited by dj.electro, 20 March 2019 - 14:12.

Thanked by 4 Members:
bb3s , aco777 , BoskoBuha , beograd1960'

dj.electro

dj.electro

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
  • 402 thanks

jZ6veCw.jpg

THCF - MORACU DA OSTANEM

Preuzmi ovde:

Edited by dj.electro, 20 March 2019 - 14:12.

Thanked by 4 Members:
Burek123sirni , Vlada84 , ronaldo77 , beograd1960'

dj.electro

dj.electro

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
  • 402 thanks

eyg1kI9.jpg

BakaPrase - DRUG

PREUZMI OVDE:

dj.electro

dj.electro

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
  • 402 thanks

vFwAX0o.jpg

THCF - SOSA

PREUZMI OVDE:

Thanked by 2 Members:
Burek123sirni , stoleto

dj.electro

dj.electro

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
  • 402 thanks
MINISTARKE x LAPSUS BAND - VOLI ME

gnokLFV.jpg

PREUZMI OVDE:

Thanked by 3 Members:
cat8 , Katatonia , joule1309

dj.electro

dj.electro

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
  • 402 thanks
Coby - Lukas

auA8EaS.jpg

PREUZMI OVDE:

Thanked by 3 Members:
kikirowy , millevoy , beograd1960'

purger1

purger1

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 586 posts
  • 20156 thanks
  • LocationZagreb

47426.jpeg

Da su stvarne (ne)zgode često inspiracija za novu pjesmu pokazao je i Jole s najnovijom pjesmom “Godišnjica”. Vjekoslava Huljić u pjesmi je opisala kako izgleda pjevačev dan, ali i njegove težnje i osjećaje. Kao pjevaču čiji je koncertni raspored mjesecima unaprijed rezerviran, a dan ispunjen brojnim obavezama, slobodno vrijeme Jole najviše posvećuje svojoj supruzi Ani i svojim kćerima. Vesela glazba Tončija Huljića, kakva najviše odgovara Jolinom temperamentu.

Jole - 2019 - Godisnjica

Hidden Content

Thanked by 15 Members:
barologix , eyadic1986 , tetec , bb3s , mamba1 , Bobach , Atilla10 , enterhak , goraneo , vtomase8 , jerry77 , mudrica , joule1309 , stoleto , emotivac

purger1

purger1

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 586 posts
  • 20156 thanks
  • LocationZagreb

bobo-i-sasa-antic-810x450.jpg

Bobo feat. Sasa Antic - 2019 - E moj Damire

Hidden Content

Thanked by 9 Members:
bradica , bb3s , lucija2003 , kenijada , Atilla10 , goraneo , mudrica , stoleto , millevoy

purger1

purger1

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 586 posts
  • 20156 thanks
  • LocationZagreb

bobo-i-sasa-antic-810x450.jpg

Bobo feat. Sasa Antic - 2019 - E moj Damire

Hidden Content

Thanked by 9 Members:
bradica , eyadic1986 , kenijada , Bobach , Atilla10 , goraneo , mudrica , stoleto , emotivac

purger1

purger1

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 586 posts
  • 20156 thanks
  • LocationZagreb

20121112-113628_g02.jpg

Odlična obrada virtuoza na usnoj harmonici u blues rock maniri! icon_clapping.gif

Tomislav Goluban - 2019 - Isel budem v kleticu

Hidden Content

Thanked by 8 Members:
jerry77 , Bobach , Atilla10 , goraneo , mudrica , joule1309 , stoleto , emotivac

purger1

purger1

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 586 posts
  • 20156 thanks
  • LocationZagreb

Promo-single.jpg

Kažu da je siječanj najdepresivniji mjesec u godini, ali to sigurno ne vrijedi za otkačenu ekipu koja je zaslužna za „Vrati me u disco“, najplesniju domaću pjesmu objavljenu u ovoj godini. Radiofonik se zajedno s I BEE i TT-om na velika vrata vraća na glazbenu scenu jer kažu da im je dosta dosade i da je vrijeme za nestvarnu količinu dobrog funky disko ritma

Radiofonik feat I Bee & TT - 2019 - Vrati me u disco

Hidden Content

Thanked by 21 Members:
eyadic1986 , bb3s , Modiljani , zmajug , runoje , kenijada , pticurina , Bobach , krstovic , Atilla10 , inker , goraneo , djidjabajt74 , vtomase8 , pesha , mudrica , joule1309 , stoleto , matinac , emotivac , millevoy

purger1

purger1

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 586 posts
  • 20156 thanks
  • LocationZagreb

mate-bulic-i-tarapana-bend.jpg

Tarapana band u samo tri godine postojanja dosegnuo je status jednog od najtraženijih mladih sastava na našem području, a kad se mladost spoji s iskustvom rezultat može biti samo bolji, pa je logična suradnja bila s Matom Bulićem.

Tako je pjevač Frane Pehar pozvao svojeg rođaka, jednog od najvećih hrvatskih pjevača zabavne glazbe, Matu Bulića, na suradnju u novoj pjesmi “Ja sam na te ponosan”

Mate Bulic i Tarapana band - 2019 - Ja sam na te ponosan

Hidden Content

Thanked by 15 Members:
jerry77 , bb3s , mamba1 , zmajug , lucija2003 , Bobach , Atilla10 , cat8 , enterhak , goraneo , vtomase8 , mudrica , joule1309 , stoleto , emotivac

purger1

purger1

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 586 posts
  • 20156 thanks
  • LocationZagreb

topa.png

Detourov hit s istoimenog albuma “Detour”, dobio je svoje remix izdanje. U pitanju je pjesma “Mjesec” koja je i danas jedan od njihovih najizvođenijih hitova na radijskim postajama.

Posla se ovog puta uhvatio Malden Topić Topa i donio svoje viđenje pjesme koju potpisuju Nenad Borgudan i Maja Posavec.

Remix je izašao u produljenoj, klupskoj verziji te kao radio edit prilagođen radijskim postajama.

Detour - 2019 - Mjesec (Dj Topa remix)

Hidden Content

Thanked by 17 Members:
jerry77 , bb3s , Modiljani , mamba1 , runoje , kenijada , Bobach , krstovic , Atilla10 , goraneo , vtomase8 , mudrica , joule1309 , stoleto , sergej73 , emotivac , millevoy

purger1

purger1

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 586 posts
  • 20156 thanks
  • LocationZagreb

tony.png

Tony Cetinski - 2019 - General bez cinova Remix)

Hidden Content

Thanked by 26 Members:
barologix , Budak , ntwisp , ptanja , jerry77 , eyadic1986 , bb3s , zmajug , runoje , loncaru , spook , colo72 , Bobach , krstovic , Atilla10 , haxx78 , liquiamos , goraneo , vtomase8 , killian , pesha , mudrica , joule1309 , stoleto , emotivac , pcdefender

purger1

purger1

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 586 posts
  • 20156 thanks
  • LocationZagreb

2d3adfa8352a656a606912bf6acf7119_XL.jpg

“Zanimljivost ove pjesme 'leži' u tome, kako ona postoji već punih trinaest godina, ali je glazbenik osjetio da je sada pravi trenutak da je pokloni svojoj publici, te je istu snimio sa svojim novim glazbenicima i suradnicima. 'Pjesmu 'Mala princeza', snimao sam sa glazbenicima iz svog benda, kojima se ovoga puta priključio Marko Vojvodić i Damir Lipošek Keks na gitarama, a istu sam autorski potpisao sa Darusom Despotom, čija je bila i sama ideja pjesme.“, izjavio je Ivan te dodao:

„Može se primjetiti da je u moj prepoznatljiv stil i aranžman, unesena doza čvrščeg i modernijeg zvuka. Na pjesmi je radio i Igor Pauk, a sve u mojem studiju La Bamba, ali i uz odličan miks Srđana Sekulovića Skansija u njegovom glazbenom studiju

Ivan Zak - 2019 - Mala princeza

Hidden Content

Thanked by 14 Members:
jerry77 , zmajug , Bobach , krstovic , Atilla10 , cat8 , enterhak , goraneo , vtomase8 , mudrica , joule1309 , stoleto , emotivac , pcdefender

purger1

purger1

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 586 posts
  • 20156 thanks
  • LocationZagreb

folder44.jpg

Nova pjesma Jelene Rozge „Moje proljeće“ donosi emociju koja nikog nije ostavila ravnodušnim. Emotivan tekst i glazbu koji dopiru do srca svih žena potpisuje Emina Jahović, a interpretacija Jelene Rozge postavit će novi standard kada su balade u pitanju.

Jelena Rozga - 2019 - Moje proljece

Hidden Content

Thanked by 24 Members:
barologix , dveki11 , jerry77 , KomSijaJE , bb3s , mamba1 , lucija2003 , vfk45 , Bobach , krstovic , Atilla10 , cat8 , raka1 , MarijaL85 , enterhak , goraneo , vtomase8 , killian , mudrica , joule1309 , stoleto , zagi00 , emotivac , pcdefender

purger1

purger1

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 586 posts
  • 20156 thanks
  • LocationZagreb

Kuzma-Shaka-fotka-2310x1317_c.jpg

Kuzma & Shaka Zulu, majstori s mora i doktori puknuća, predstavili su svoju novu pjesmu “Opet je zima”, svojevrsni nastavak pjesme “Ljeto”, koja je uspješno plovila radijskim eterom i stigla do HR Top 40 liste.

Kuzma & Shaka Zulu - 2019 - Opet je zima

Hidden Content

Thanked by 18 Members:
spaha_w , jerry77 , eyadic1986 , bb3s , kenijada , pticurina , Bobach , krstovic , Atilla10 , goraneo , vtomase8 , pesha , mudrica , joule1309 , stoleto , emotivac , pcdefender , millevoy

purger1

purger1

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 586 posts
  • 20156 thanks
  • LocationZagreb

sve_je10.jpg

Prije nego što 5. travnja zakorače u zagrebački Dom sportova i koncertno proslave svojih 20 godina, Vatra će publici predstaviti novu pjesmu. "Sve je tišina" četvrti je singl s nadolazećeg studijskog albuma koji će biti objavljen upravo na dan slavljeničkog koncerta.

Vatra - 2019 - Sve je tisina

Hidden Content

Thanked by 18 Members:
eyadic1986 , bb3s , lucija2003 , kenijada , Bobach , krstovic , Atilla10 , enterhak , goraneo , pesha , mudrica , joule1309 , stoleto , zagi00 , payamusic , sergej73 , emotivac , millevoy

purger1

purger1

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 586 posts
  • 20156 thanks
  • LocationZagreb

img_8831.jpg?quality=100&strip=all&w=670

Sve popularnija mlada pjevačica Nina Donelli (21) nastavlja svoj pohod na estradu objavom novih pjesama i video spotova. Ovoga puta rastući broj svojih obožavatelja iznenadila je atraktivnim spotom za pjesmu “Jaka sam žena” koji je nekoliko dana snimala na čuvenim lokacijima po Moskvi.

Nina Donelli feat. DJ Dady - 2019 - Jaka sam zena

Hidden Content

Thanked by 16 Members:
jerry77 , KomSijaJE , bb3s , BoskoBuha , Bobach , krstovic , Dinamitka , Atilla10 , haxx78 , goraneo , pesha , mudrica , joule1309 , stoleto , zagi00 , pcdefender

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users