Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Drina Steinberg

4 replies to this topic

Robberto

Robberto

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 207 posts
  • 51589 thanks
35600088.jpg

Miris nasleđa

​Da li ste se ikad pitali da li je san samo san, a sećanje samo sećanje?                  
Da li ste se ikad pitali zašto nam se dešavaju stvari kojima ne znamo uzrok, i da li je gubitak razuma zapravo prikrivanje istine?                                                        
Da li ste se nekad zapitali šta se zapravo krije u poreklu naše krvi?
Knjiga  ,,Miris nasleđa’’ uvodi vas u jedan sasvim novi svet.                            
Svet muškarca sa tajnom većom od samog života i žene čije ludilo može tu tajnu da otkrije. Govori o njihovom neizbežnom susretu, koji će rasplamsati zabranjene vatre, uskomešati suprotstavljene strane i otkriti davno zaboravljene idole.
Prvim delom trilogije ,,Purpur Arkone’’ autorka Drina Štajnberg započinje priču o izabranom nasleđu staroslovenskih bogova i kreće u potragu za odgovorima zbog kojih ćete zakoračiti u avanturu prepunu zapleta, tajni, strasti i zabrana... Avanturu koja će vas odvesti na samu granicu savremenog  života i staroslovenske mitologije.  Avanturu zbog koje ćete se zapitati koliko zapravo znate o svom poreklu.
Ovo je priča o izvornom poreklu naše krvi...  Priča posle koje više ništa neće biti isto...

pdf, azw3, epub SR

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 843 Members:

Kraljevstvo knjiga

Kraljevstvo knjiga

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 92 posts
  • 37231 thanks

60d4c38ee12d8ec5a62b655540635f08.jpg

Drina Steinberg

ZEMLJA MRAZA

Drugi deo trilogije Purpur Arkone vodi čitaoce još dublje u magični svet slovenske mitologije. Rasplićući tajnu nasleđa boga Jarila, roman gradi snažnu sliku sveta koji leži van granica ljudskog poimanja.
Bujno štivo protkamo dubokim emocijama i velikim žrtvama bogova na sasvim originalan način preoblikuje ideju o ljubavi kao najvećoj sili. Život, smrt i vaskresenje sreću se u zgusnutoj fabuli romana, koji se poigrava pojmom prolaznosti i rađa veru u večnost i smisao života veći od granica zemaljskog postojanja.
U svetu u kom se magija prepliće sa svakodnevnicom, niko nije 
onakav kakvim se čini, a ishod borbe dobra i zla uvek je neizvestan.

scan i obrada by Kraljevstvo snova

pdf:

Hidden Content

epub:

Hidden Content

Budite dovoljno hrabri da život živite kreativno.

Thanked by 701 Members:

Kraljevstvo knjiga

Kraljevstvo knjiga

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 92 posts
  • 37231 thanks

drinabd.jpg

Drina Steinberg

SJAJ BEZDANA

O Sjaju Bezdana se teško može bilo šta reći, a da se pritom ne naruši makar jedan od bezbroj magičnih, intimnih doživljaja kroz koje ćete proći čitajući ovo duboko iskreno i duboko potresno delo. Nastavljajući priču o bezvremenosti i bezgraničnosti ljubavi koja veže nas smrtnike sa onim višim, božanskim, Drina Štajnberg daje beskrajno težak, a opet savršen završetak svojoj priči.
Sjaj Bezdana će vam rasplamsati strasti i zagrejati dušu, da bi vas potom gurnuo u ponor i konačno vam kidao srce svojim neizbežnim epilogom. Ovo je priča o kojoj ćete dugo misliti i koju ćete nadasve dugo osećati u svom srcu.

scan i obrada by Kraljevstvo snova & BalkanDownload

pdf:

Hidden Content

epub:

Hidden Content

Budite dovoljno hrabri da život živite kreativno.

Thanked by 676 Members:

bane17

bane17

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 442 posts
  • 143436 thanks

b-Copy.jpg

Drina Steinberg

Bejla

Roman koji su s nestrpljenjem iščekivali ljubitelji trilogije Purpur Arkone, a koji će nesumnjivo očarati i sve one kojima će ovo delo biti prvi susret sa magičnim perom Drine Štajnberg.

Vešto slikajući portret glavne junakinje, autorka uspešno hvata suštinu ženskog bića, objedinjujući u Bejli neustrašivu ratnicu i krhku ženu koju emocije uzdižu jednako lako kao što je lome. 

Pronaći ćete sebe u Bejlinim osećanjima, postupcima, strepnjama i snazi koja čini ženu jednom od najmoćnijih sila u univerzumu. Osetićete svaki drhtaj glavnih junaka dok se bore sa ljubavlju koja ih kao plamen guta na stranicama ovog romana koji se čita u dahu. Postaćete deo mističnog sveta koji nećete želeti da napustite. 

Ovoga puta, Drina vas vodi dalje od Arkone i Java, u prvobitnu zemlju nastalu unutar granica Leninih stubova, u naručje same Majke Prirode. Suočava vas sa proročanstvom koje posle sedamdeset godina spokoja ponovo unosi nemir među slovenske bogove, terajući ih da se vrte ukrug, nespremni za susret sa zlom koje hiljadama godina pritajeno čeka da se otvore vrata Kolovrata.

„Kada se deca pognu ka Majci Zemlji, a Otac Sveta im leđa okrene svoja i u nebo pogleda, to biće znak da Senke uzmu ključeve svoje i širom otvore kapije, puštajući na slobodu Rogžda, da uzme sve što je tvoje.“

pdf

Hidden Content

epub

Hidden Content

Edited by bane17, 27 October 2019 - 04:18.

Thanked by 355 Members:

bane17

bane17

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 442 posts
  • 143436 thanks

j-Copy.jpg

Drina Steinberg

Jar

Misle da su me upoznali, da su videli obe moje strane. Misle da su zajedno sa Purpur koračali kroz moje svetlo i kroz moj mrak. Misle da su videli kakav sam i kad sam na vrhu i kad sam u blatu. U pobedama i na kolenima. Kakav sam kad mrzim, a kakav kada volim.

Samo... ne postoje dve moje strane. Ne postoji dobar i loš Jar.

Postoji samo jedan. Onaj koji se nikom neće svideti.

U romanu koji otkriva najtajnije misli vrhovnog boga drevnih Slovena, niko nije onakav kakav se na prvi pogled čini. Naročito ne on.

Od surovih krvavih igara preko duhovitih dijaloga do priče o ljubavi koja nije samo ljubavna priča, Jar sadrži sve što je potrebno da ne poželite da ga ispustite iz ruku.

pdf

Hidden Content

epub

Hidden Content

Thanked by 332 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users