Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

crackovane igre na windows 10

6 replies to this topic

arjen

arjen

Newbie

• Members
  • Pip
  • 36 posts
  • 8 thanks

Pozdrav raja, da li neko zna kako igrati krekovane igre na windows 10, imam Street fighter V i nikako je nece pokrenuti (za compatibility mode imam samo ponudjeno: windows 8, 7, Vista, Vista pack 1 i 2 - i nece nikako). Procitah na netu da windows 10 prepoznaje krekovane igre :S Zna li neko u cemu je fazon? Hvala

preshabgd

preshabgd

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 201 posts
  • 263 thanks
  • LocationSrbija, Beograd, Tasmajdan, pa malo nize...

Moze Win10 da prepoznaje sta hoce ali ti isto tako mozes i da mu "naredis" da ne gleda ono sto ne zelis.

Ukoliko ti uopste neki program otkriva "problem" vezan za neki program, u tvom slucaju igricu, ti uvek mozes da "uvrstis" svoj program da ne bude "pracen".

Ako ti na primer koristis Windows defender, imas ponudjeno "Exclusions" u okviru samog programa. Tu treba da dodas sam da taj isti program ne "gleda" nista vezano za tvoju igricu.

To, naravno, isto vazi za bilo koji "antivirus, antimalware i slicno" program.

Tebi je verovatnije instaliran program, igrica, nepravilno pa samim tim i ne radi. Ako moze CS1.6 "krakovan" da radi, ne vidim razloga zasto ne bi i taj.

Zabave radi mogao bih da ga instaliram, pa da vidim sta ce biti. Samo mi ostavi pun naziv igre, ako ne resis uskoro problem.

Pozdrav!

p.s.

Compatibility mode u tvom slucaju ne bi trebao da bude uopste potreban.

Thanked by 1 Member:
arjen

arjen

arjen

Newbie

• Members
  • Pip
  • 36 posts
  • 8 thanks

Moze Win10 da prepoznaje sta hoce ali ti isto tako mozes i da mu "naredis" da ne gleda ono sto ne zelis.

Ukoliko ti uopste neki program otkriva "problem" vezan za neki program, u tvom slucaju igricu, ti uvek mozes da "uvrstis" svoj program da ne bude "pracen".

Ako ti na primer koristis Windows defender, imas ponudjeno "Exclusions" u okviru samog programa. Tu treba da dodas sam da taj isti program ne "gleda" nista vezano za tvoju igricu.

To, naravno, isto vazi za bilo koji "antivirus, antimalware i slicno" program.

Tebi je verovatnije instaliran program, igrica, nepravilno pa samim tim i ne radi. Ako moze CS1.6 "krakovan" da radi, ne vidim razloga zasto ne bi i taj.

Zabave radi mogao bih da ga instaliram, pa da vidim sta ce biti. Samo mi ostavi pun naziv igre, ako ne resis uskoro problem.

Pozdrav!

p.s.

Compatibility mode u tvom slucaju ne bi trebao da bude uopste potreban.

Imam instaliranu igru Street fighter V (skinuta s balkandownload) i nece je nikako pokrenuti ni poslije cracka, a i instaliran program Autodesk Revit Structure 2015 i kada upisem aktivacioni kod s X-Force cracka pise da je aktivirano, medjutim u sljedecem koraku trazi opet da se aktivira i sve tako. Pa mislim da je Windows prepoznao crack i ne dopusta. Windows defender mi je iskljucen tako da ne znam kako da podesim da Win10 ne gleda ove instalacije :D Hvala

arjen

arjen

Newbie

• Members
  • Pip
  • 36 posts
  • 8 thanks

Imam instaliranu igru Street fighter V (skinuta s balkandownload) i nece je nikako pokrenuti ni poslije cracka, a i instaliran program Autodesk Revit Structure 2015 i kada upisem aktivacioni kod s X-Force cracka pise da je aktivirano, medjutim u sljedecem koraku trazi opet da se aktivira i sve tako. Pa mislim da je Windows prepoznao crack i ne dopusta. Windows defender mi je iskljucen tako da ne znam kako da podesim da Win10 ne gleda ove instalacije :D Hvala

Evo uspjesno odradjena igra Street fighter V, u antivirusnom programu je izuzeta za skeniranje, ali nece Revit :/

preshabgd

preshabgd

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 201 posts
  • 263 thanks
  • LocationSrbija, Beograd, Tasmajdan, pa malo nize...

Evo uspjesno odradjena igra Street fighter V, u antivirusnom programu je izuzeta za skeniranje, ali nece Revit :/

Ti si zmaj!

Reci na kojoj verziji Revita si. To je proizvod iste firme kao i za AutoCad, pa se koristi isti "princip" rada pri namestanju da bude kao legalan. Pri samoj instalaciji, bar ranije, morao si da "gasis" internet vezu, kako bi odradio "offline" registraciju, pa tek onda da koristis program.

Da ne bih pametovao vise, pogledaj prvo koja ti je verzija Revita i sta ti pise o "koracima" registracije" samog programa u nekom tamo "Crack" direktorijumu. Pretpostavljam, da bi morao prvo sve da obrises, pod tim podrazumevam i ono sto se nalazi u registru samog Windows-a, pa onda da radis novu "clean" instalaciju Revita, bez interneta ovog puta. I tako dalje! 

Vidi, probaj, javi.

Pozdrav.

p.s.

I za igricu i za bilo koji program koji koristis, gasi bilo sta sto moze da radi "Update" istog. Zakrpe se izmedju ostalog prave kako bi "vratile" program na "legalan" put...

Thanked by 1 Member:
arjen

Guest_*offline*_*

Guest_*offline*_*
  • Guests
  • thanks

@arjen

Mislis na igricu verzija Street Fighter V - RELOADED skinutu sa 

Please Login or Register to see this Hidden Content

Ja sam upravo skinuo i testirao je na Windows 10 i radi bez ikakvih problema 

Uputstvo za instalaciju:

1. Raspakujte RAR arhivu
2. Burn/Mount ISO image
3. Instalirajte igricu
4. Kopirajte sadrzaj crack foldera u direktorijum instalirane igrice

Thanked by 1 Member:
arjen

arjen

arjen

Newbie

• Members
  • Pip
  • 36 posts
  • 8 thanks

Ti si zmaj!

Reci na kojoj verziji Revita si. To je proizvod iste firme kao i za AutoCad, pa se koristi isti "princip" rada pri namestanju da bude kao legalan. Pri samoj instalaciji, bar ranije, morao si da "gasis" internet vezu, kako bi odradio "offline" registraciju, pa tek onda da koristis program.

Da ne bih pametovao vise, pogledaj prvo koja ti je verzija Revita i sta ti pise o "koracima" registracije" samog programa u nekom tamo "Crack" direktorijumu. Pretpostavljam, da bi morao prvo sve da obrises, pod tim podrazumevam i ono sto se nalazi u registru samog Windows-a, pa onda da radis novu "clean" instalaciju Revita, bez interneta ovog puta. I tako dalje! 

Vidi, probaj, javi.

Pozdrav.

p.s.

I za igricu i za bilo koji program koji koristis, gasi bilo sta sto moze da radi "Update" istog. Zakrpe se izmedju ostalog prave kako bi "vratile" program na "legalan" put...

Sve je isprobano: iskljucena konekcija, onemogucena antivirusna zastita i opet nece :lol:  a u pitanju je Revit 2016...pratim sve korake i nece :mellow:  ali hajde, nema veze...uglavnom hvala ti na odgovorima i uputama

Pozdrav ;)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users