Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Procep / The Rift: Dark Side of the Moon (2016)

1 reply to this topic

Zoran_

Zoran_

Gold Member

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,984 posts
  • 149176 thanks

Procep / The Rift: Dark Side of the Moon (2016) 

0usi.png

Su6Ksi6.jpg

Please Login or Register to see this Hidden Content

Ova priča govori o apokaliptičnoj ideji, o kraju sveta onakvog kakvog ga mi poznajemo. Unutarnje iskustvo straha od nepoznatog i ljudska želja za preživljavanjem nateraće naše likove da pronađu pravog sebe u ovoj mitološkoj borbi dobra i zla.Svemirski brod NASA-e srušiće se u istočnoj Srbiji i tim sastavljen od američkih i srpskih agenata biće poslat da pronađu podatke s leta, istraže olupinu i osiguraju posmrtne ostatke jedinog putnika na brodu, ali kad pronađu mesto gde se svemirski brod srušio, ništa neće biti onako kako na prvi pogled izgleda. Astronaut je nestao, a jedini trag o njegovoj lokaciji je staza koja vodi do malog sela smeštenog na obodu šume.Kad tim počne da istražuje nesreću, ubrzo će otkriti da se astronaut nije vratio sam; nešto se vratilo s njim i to nešto nije sa ovog sveta. Dok vreme ističe, tim mora uložiti sve napore da otkrije zastrašujuću istinu iza astronautove neuspešne misije.

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 123 Members:

Zoran_

Zoran_

Gold Member

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,984 posts
  • 149176 thanks
The Rift (2016) / Procep + Prevod 

9GcHQWl.gif

l1JBxWh.jpg

Oets6ur.gif

The Rift (2016) HDRip.x264.mkv 

SFYUbuP.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Usklađen prevod u RAR arhivi

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 88 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users