Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

UPTOBOX Premium

7 replies to this topic

docapirat

docapirat

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 6 thanks

Da li neko moze da mi objasni kako da kupim Uptobox premium na godinu dana? Ali konkretno i precizno. Koja je procedura?

Buddha

Buddha

Bronze Member

• Guests
  • PipPipPipPip
  • 1,700 posts
  • 47856 thanks
  • LocationVPN networks

Uptobox premium 365 dana za 5 dolara

1. Otvoriš besplatan FREE account na Uptobox.com

2. Klikneš da želiš kupiti Premium account za 5 dolara za 365 dana

rHHngZF.jpg

3. Odabereš da želiš platiti preko Paypal-a ... i malo pričekaš

HPLP9Yv.jpg

4. Ulogiraš se u svoj PayPal account i platiš ... ( u PayPal-u moraš imati verificiranu ili VISA ili Mastercard karticu ) ( ne zabrinjavaj se oko toga kome plačaš ... samo plati ... )

qBjtjV3.jpg

5. Nakon plaćanja preko PayPal ... klineš na .... RETURN TO WEBSITE .... da se vratiš na Uptobox.com ... malo pričekaš

6. U Uptobox.com klikneš na MY ACCOUNT ... i vidiš da je sve prošlo OK

ymymTno.jpg

I to je to ... uživaj ... :D

P.S. Ako nešto ne prođe kako bi trebalo ... u PayPal-u možeš zatražiti da ti oni vrate novac ... ako nisi dobio što si platio ...

Danas mi je najbolji dan u životu.

Thanked by 6 Members:
boska055 , docapirat , Prebond , Infamous2K™ , volter , boden

docapirat

docapirat

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 6 thanks

Sve to mi je jasno. Ranije sam kupovao razne hostere. Međutim jedinu opciju za plaćanje daje Bitcoin. Nigde ( bar ja) nisam našao Pay Pal način plaćanja?

Thanked by 1 Member:
Buddha

Buddha

Buddha

Bronze Member

• Guests
  • PipPipPipPip
  • 1,700 posts
  • 47856 thanks
  • LocationVPN networks

Probao sam i ja jučer navečer i isto mi je davao mogućnost uplate samo preko BITCOIN-a.

Evo upravo sada opet pogledao mogućnosti plaćanja i opet mi daje mogućnost i preko Bitcoin-a ali i preko PAYPAL-a.

Vjerojatno ne bi smjeli imati tu mogućnost preko PayPal-a pa ga dozvoljavaju samo u jutarnjim satima ili u vremenu kada traje njihov Happy Hour .... kada svatko može isprobati Premium brzine skidanja.

Happy hour!!! Download as many files as you want, we offer you a preview of the Premium.

Znači .... savjet je da probaš kupiti Premium preko PayPal-a samo ujutro ... od oko 08:00 do oko 12:00 sati ...

Uživaj ...  :cool:

P.S. Imam i link preko kojega sam uplatio Premium preko PayPal-a ... pa ću vidjeti da li taj link radi navečer ...

Spoiler

Edited by Buddha, 17 May 2017 - 12:00.

Danas mi je najbolji dan u životu.

Thanked by 4 Members:
Infamous2K™ , kostolomac , solex , docapirat

docapirat

docapirat

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 6 thanks

Hvala..bilo bi super da uspe. :D

docapirat

docapirat

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 6 thanks

HVALA KRALJU :D

Uspelo je. Svakako je sad dao opciju Pay Pala. Pise da sam premium do Maja 2018. I vidim da sad u Jdownloaderu isto pise premium.

Ako nesto ne budem znao ili bude neki problemcic..javicu se. Mada ne bi trebalo

Thanx jos jednom!

Thanked by 1 Member:
Buddha

n00b masster

n00b masster

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 369 posts
  • 7873 thanks
  • Locationn00bia

A koja je prednost Premium? Meni za dž praktično uvek ide punom brzinom skidanje...

n00b is the masster!

Buddha

Buddha

Bronze Member

• Guests
  • PipPipPipPip
  • 1,700 posts
  • 47856 thanks
  • LocationVPN networks
Kad imas vise linkova moras cekati oko 20-tak minuta da skines slijedeci link ... I brzina skidanja je veca ... Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users