Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

UPTOBOX Premium

5 replies to this topic

docapirat

docapirat

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 5 thanks

Da li neko moze da mi objasni kako da kupim Uptobox premium na godinu dana? Ali konkretno i precizno. Koja je procedura?

Buddha

Buddha

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,636 posts
  • 39845 thanks
  • LocationBalkan

Uptobox premium 365 dana za 5 dolara

1. Otvoriš besplatan FREE account na Uptobox.com

2. Klikneš da želiš kupiti Premium account za 5 dolara za 365 dana

rHHngZF.jpg

3. Odabereš da želiš platiti preko Paypal-a ... i malo pričekaš

HPLP9Yv.jpg

4. Ulogiraš se u svoj PayPal account i platiš ... ( u PayPal-u moraš imati verificiranu ili VISA ili Mastercard karticu ) ( ne zabrinjavaj se oko toga kome plačaš ... samo plati ... )

qBjtjV3.jpg

5. Nakon plaćanja preko PayPal ... klineš na .... RETURN TO WEBSITE .... da se vratiš na Uptobox.com ... malo pričekaš

6. U Uptobox.com klikneš na MY ACCOUNT ... i vidiš da je sve prošlo OK

ymymTno.jpg

I to je to ... uživaj ... :D

P.S. Ako nešto ne prođe kako bi trebalo ... u PayPal-u možeš zatražiti da ti oni vrate novac ... ako nisi dobio što si platio ...

Ako je neki moj link mrtav, pošaljite mi privatnu poruku ili prijavite post klikom na dugme REPORT.

Ako tražite neki muzički album ili pjesmu >>> postavite zahtev za potražnju u > OVU TEMU < ili u > forum Zahtevi <

Odvojite sekundu vašeg vremena i zahvalite se jednostavnim klikom na dugme . . . . . oR9GExB.jpg . . . . . ct1zbuG.gif

Thanked by 5 Members:
docapirat , Prebond , Infamous2K™ , volter , boden

docapirat

docapirat

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 5 thanks

Sve to mi je jasno. Ranije sam kupovao razne hostere. Međutim jedinu opciju za plaćanje daje Bitcoin. Nigde ( bar ja) nisam našao Pay Pal način plaćanja?

Thanked by 1 Member:
Buddha

Buddha

Buddha

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,636 posts
  • 39845 thanks
  • LocationBalkan

Probao sam i ja jučer navečer i isto mi je davao mogućnost uplate samo preko BITCOIN-a.

Evo upravo sada opet pogledao mogućnosti plaćanja i opet mi daje mogućnost i preko Bitcoin-a ali i preko PAYPAL-a.

Vjerojatno ne bi smjeli imati tu mogućnost preko PayPal-a pa ga dozvoljavaju samo u jutarnjim satima ili u vremenu kada traje njihov Happy Hour .... kada svatko može isprobati Premium brzine skidanja.

Happy hour!!! Download as many files as you want, we offer you a preview of the Premium.

Znači .... savjet je da probaš kupiti Premium preko PayPal-a samo ujutro ... od oko 08:00 do oko 12:00 sati ...

Uživaj ...  :cool:

P.S. Imam i link preko kojega sam uplatio Premium preko PayPal-a ... pa ću vidjeti da li taj link radi navečer ...

Spoiler

Edited by Buddha, 17 May 2017 - 12:00.

Ako je neki moj link mrtav, pošaljite mi privatnu poruku ili prijavite post klikom na dugme REPORT.

Ako tražite neki muzički album ili pjesmu >>> postavite zahtev za potražnju u > OVU TEMU < ili u > forum Zahtevi <

Odvojite sekundu vašeg vremena i zahvalite se jednostavnim klikom na dugme . . . . . oR9GExB.jpg . . . . . ct1zbuG.gif

Thanked by 4 Members:
Infamous2K™ , kostolomac , solex , docapirat

docapirat

docapirat

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 5 thanks

Hvala..bilo bi super da uspe. :D

docapirat

docapirat

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 5 thanks

HVALA KRALJU :D

Uspelo je. Svakako je sad dao opciju Pay Pala. Pise da sam premium do Maja 2018. I vidim da sad u Jdownloaderu isto pise premium.

Ako nesto ne budem znao ili bude neki problemcic..javicu se. Mada ne bi trebalo

Thanx jos jednom!

Thanked by 1 Member:
Buddha

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users