Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Noc u kuci moje majke (1991)

Zarko Dragojevic

No replies to this topic

dakle

dakle

Advanced Member

• Banovan
  • PipPipPip
  • 340 posts
  • 39916 thanks
  • LocationBALKAN

Noc u kuci moje majke (1991)

vvVDDN9.png

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Zanr: Ljubavna drama
Rezija: Zarko Dragojevic
Producent: Cinema Design, Beograd, Avala Film, RTV Beograd
Trajanje: 93 minute

Video: Xvid 720  544 pixels
Audio: MP3 192 [email protected] CBR
Velicina: 1400MB

Uloge: Igor Pervic, Zumreta Ibrahimovic, Ljubisa Samardzic, Danica Maksimovic, Stole Arandjelovic, Petar Bozovic, Olja Beckovic, Faruk Begolli, Ivan Bekjarev, Slavko Stimac, Nenad Nedinic, Petar Ilic, Dusica Zegarac, Dusan Janicijevic, Miodrag Krstovic…

Opis: Prica o ljubavi dvoje mladih u kontekstu Jugoslovenske stvarnosti, njenog drustvenog i drzavnog rasula. U trenutku raspada jedne ideologije i traganja za novim egzistencijalnim i moralnim vrednostima drustva, dvoje mladih pokusavaju da osvoje prostor za svoju srecu. Ali okolnosti im nisu naklonjene. Mladic po povratku iz vojske ne moze da nadje posao, a ni zivotnu perspektivu. Sa devojkom koju voli razdvaja ga poreklo: on je sin radnika, sindikalnog buntovnika, zaposlenog u kombinatu njenog oca. U okruzenju tragicnih sukoba razaraju i svoje sudbine i zivote…

A8zr3Pd.jpg

DOWNLOAD

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

:excl: Za obnovu isteklih/mrtvih linkova, pišite mi u PM. :excl:

:yes:- BALKANDOWNLOAD -Balkan no.1 Forum - :yes:

Thanked by 84 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users