Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Omnibusi

No replies to this topic

Mr. Johnson

Mr. Johnson

The Warez GOD

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 19,825 posts
  • 266414 thanks
  • LocationSouth Crossroad

Omnibusi - Mikrometropola (2011)

cover.jpg

MP3 • 320 kbps • 103 MB
digital rip

tracklist_play.png
01 Hocu da me neko shvati
02 Briga me
03 Dilema
04 Trenutak srece
05 123
06 Flower
07 Nek me ostave
08 Proci ce
09 Gubim strpljenje
10 Mikrometropola
11 Neda
12 Nemoj da zuris 
bonus 
13 Izlaz

Band:
Dejan Pavicevic - vokal i ritam gitara, Danijel Spasojevic - solo gitara, Nemanja Mišic- bas gitara, Zoran Savic - bubnjevi.

Omnibusi su bend iz Kosovske Mitrovice i bavi se "Pop Art muzikom". Prvi album "Soho" (2007) bio je samizdat, a drugi "Mikrometropola" izašao je za SKC Novi Sad. Omnibusi se mogu pohvaliti da su nastupali kao predgrupa na koncertima Van Gogha, Darkwood Duba, Partibrejkersa, Elektricnog orgazama...

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

I tako shvatiš … Da nije važno imati gomilu ljudi oko sebe. Važno je imati one prave.

Thanked by 15 Members:
xscanplay , cveticc , lunar5 , zlatarm , kobajagipro , dkatic2 , hajberi , larmanje , ni4ey , uteSHITelj , Kompel , petar017 , soska413 , WillieGarvin , retar

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users