Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Kendall Ryan - Hitched

3 replies to this topic

Niki1111

Niki1111

Bronze Member

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 1,462 posts
  • 182828 thanks

Kendall Ryan - Hitched - 1. Ugovoreni brak

bN6JEbn.jpg

1 deo

Olivia je samopouzdana radoholičarka. Nema vremena za Nou i njegove plejbojske priče. Ali je oduvijek sanjala da će jednoga dana voditi firmu koju su izgradili njezin i Noin otac zajedničkim snagama. Sav svoj život posvetila je poslu: odrasla je igrajući se u tatinom uredu i sad u tom istom prostoru radi kao izvršna direktorica. A upravu je saznala da se mora udati za Nou kako bi zadržala vlasništvo u obitelji. Bez obzira na hladnu vanjštinu, Olivia je duboko u sebi nepopravljiva romantičarka i od malena sanja o savršenoj svadbi i udaji za savršenog muškarca. Time još je veće razočarenje kad sazna za uvjete preuzimanja tvrtke.
Međutim, kad se ova dva lika napokon spoje, bez obzira na pokušaje, ne mogu zanijekati osjećaje koji su se pojavili između njih. Jedna je stvar sigurna: kemija između njih je više nego opiplljiva.
Olivia, obzirom na Noinu zloglasnu reputaciju, s pravom si ne može priuštiti vjerovati mu. Ali, može li je Noah uvjeriti da je on pravi za nju i time spasiti obiteljsku tvrtku... i svoje srce?

Sken:  BD tim   :inlove: 

Obrada: Book as passion - Niki

Pdf (epub za koji dan)
Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

8Zl5k1C.jpg

Thanked by 1260 Members:

[email protected]@

[email protected]@

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 147 posts
  • 8233 thanks

75feV6w.jpg

Nemoguća opklada

Oženiti djevojku u koju sam zaljubljen otkad pamtim? Riješeno.

Naslijediti tvrtku vrijednu stotinu milijardi dolara? Riješeno.

Pružiti nasljednika... Čekaj, molim?

Na raspolaganju imam devedeset dana da napumpam svoju novopečenu lažnu ženu. Postoji samo jedan problem – ona me mrzi iz dna duše.

A što u ugovoru lijepo piše? Dužni smo pružiti nasljednika.

Ne podnosi boraviti sa mnom u istoj prostoriji. Kaže da se nikada neće približiti mom krevetu. Ali ja nikada nisam posustao pred izazovom i ne namjeravam početi.

Pazite što vam kažem – preklinjat će da je uzmem, i to prije isteka devedeset dana.

scan i obrada BD tim

PDF

Hidden Content

Thanked by 1207 Members:

Niki1111

Niki1111

Bronze Member

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 1,462 posts
  • 182828 thanks

Kendall Ryan - Hitched - 3. Zlokobna klauzula

r0kOZkF.jpg

3 deo

Sve sam upropastio. Prekršio sam osnovno pravilo i zaljubio se u svoju lažnu ženu, a potom učinio najgoru stvar koju muž može učiniti. Vratiti je bit će gotovo nemoguć zadatak, ali nikada nisam posustao pred izazovom i bogme ne namjeravam ni sada. Olivia će biti moja i jedva čekam da zatrudni sa mnom.

Sken: BD tim   :inlove: 

Obrada: Book as passion - Niki

Pdf (epub za koji dan)
Hidden Content

8Zl5k1C.jpg

Thanked by 1126 Members:

dusty

dusty

Advanced Member

• BD tim
  • PipPipPip
  • 882 posts
  • 97304 thanks
Kendall Ryan - Hitched 
Ugovoreni brak, Nemoguća opklada, Zlokobna klauzula
(Imperfect Love #1, #2, #3)

Sva tri naslova u jednom epubu.

epub, mobi

Hidden Content

Izvor: pdf postavljeni u gornjim postovima. 

Nekad dobiješ, a nekad te dobiju.

Thanked by 291 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users