Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Markus Heitz - Ekskarnacija

No replies to this topic

dusty

dusty

Advanced Member

• BD tim
  • PipPipPip
  • 892 posts
  • 97849 thanks

5TOb44g.jpg

Markus Heitz - Ekskarnacija 

Rat starih duša #1

(EXKARNATION - Krieg der alten Seelen)

Zvala sam se Kler. Moj novi život započeo je onog dana kad sam ubijena. Kada je htela da pomogne svom mužu, koga su napali i ubili pred njenim očima, na Kler je iznenada naleteo automobil i pregazio je. Poginula je na licu mesta. Duša joj, međutim, ne napušta ovaj svet.
Opsednuta željom da ubice privede pravdi, useljava se u telo samoubice Lene fon Behštajn. Međutim, Lenino telo bilo je predviđeno za nekog drugog. Kler se tako našla usred jednog prastarog rata, rata drevnih duša koji vode veoma moćna i uticajna bratstva. Svi učesnici spremni su da gaze preko leševa da bi izvojevali pobedu.
Može li Kler ikome da veruje?

epub, pdf
Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Uživaj.e015.gif

Nekad dobiješ, a nekad te dobiju.

Thanked by 322 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users