Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Fontovi - Velika kolekcija

3 replies to this topic

BD_TV

BD_TV

Gold Member

• Sponsor
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7,516 posts
  • 312175 thanks

Fontovi - Velika kolekcija

Arhiva sadrzi:

100 Best Commercial Fonts Ever Made from FONTSHOP
20 Thousand Dollars Worth Of Adobe Fonts 
Porchez Typofonderie Le Monde Journal MAC Commercial Font
Best and Expensive fonts 1000+
5000 professional fonts 
Font Pack - MEGA COLLECTION (9000+)
Massive Designer's Pro Font Pack
Fonts Collection 9000+ 

stisnite dugme thanks da otvorite linkove za download
Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 121 Members:

Uki

Uki

Newbie

• Members
  • Pip
  • 47 posts
  • 3675 thanks
  • LocationBeograd

Pitanje je koliko tih fontova poseduje naše dijakritike?!

Trebalo bi napraviti neku listu, jer je ta informacija jedino 

relevantna kada je reč o fontovima. Ljudi nisu baš upoznati

sa načinom dorade fontova i ubacivanjem kvačica.

Edited by Uki, 23 December 2017 - 22:33.

"Užasavam se da budem mudrac ili junak ili svetac.

Moje pretenzije su veće. Želim da budem normalan čovek."

...Zato valja slediti ono što je zajedničko. Ali iako je logos zajednički većina

živi tako kao da svako ima svoju vlastitu pamet.  Fr. 2.  ~Heraklit "Mračni"

Thanked by 9 Members:
sike23 , kosarkas014 , babyc , LVEN , bizipo , venom , Temida , merlin , micelj

samomica

samomica

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 78 posts
  • 13179 thanks

Ja sam pronašla na ovoj stranici veći broj fontova sa našim dijakritikama. Nadam se da će biti od pomoći.

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Edited by samomica, 04 January 2018 - 21:01.

Thanked by 65 Members:
staima , srba331 , Bri , DaconiDDR , slavonac69 , kcih , Zorrran , cakarita , senadtwin , bjorm , marek_05 , astiv , zorandju , nepomenik , matematic , krman , zagortnt , fogras , sike23 , ado31 , KumZorzo , =nikola= , dulesa , severoktobrov , TEX WILLER 5 , servent , Bon9 , TinnaRi , mondeo13 , bolja30 , Matulin , kosarkas014 , ultimaV , Bukira , dji1ya , pici , Robert_84 , micelj , odisej65 , Valtazar23 , Poskok77 , kezzmania , zokakelt , dedanet , murdafeelin , paramparcic , LVEN , svensson , kordunovac , SRBeen , azrielvonhelgerud , [email protected] , venom , dejmi4 , D3DA , trstra , Cr0W , postar , markocim , salabajzer , leladebela , nikolakralj100 , jaske , Disco Ninja , Temida

StaVdesign

StaVdesign

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 6 thanks

Pa, dobro, većina nas ipak radi mahom sa strancima preko Upwork-a, 99design-a i slično, verujem da nije problem probrati i zapisati koji ima i naša slova. Ja inače imam običaj da zapisujem liste tipa - ozbiljni poslovni fontovi, fontovi pogodni za dečije knjige, fontovi za modu i sl (elegantniji), kreativni fontovi, itd. I tako mi je mnogo lakse u radu da pronađem šta će mi eventualno odgovarati nego da svaki put prelistavam sve fontove (stvarno nema šanse da upamtim sve, valjda nisam jedina :)

Thanked by 1 Member:
zagortnt

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users