Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Overdose

No replies to this topic

Ilijaax

Ilijaax

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 470 posts
  • 14020 thanks
  • LocationMozambique

Overdose - Endurance (1992)

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

"Overdose, jedini pravo kultni bend. Ubedljivo najoriginalniji sastav beogradske underground scene sa kraja 80-ih i početka 90-ih, prvi bend koji je ritam mašinom totalno zamenio bubnjara, i jedini bend po mojoj proceni koji je mogao da se probije i preko da nije bilo sankcija i ostalih sranja. Inače OVERDOSE su mnogo pre tehno invazije izvalili pištaljke, te su njihovi koncerti bili realna ludnica, zapravo prvi underground koncert koji sam pohodio je bio upravo njihov, u KST-u leta '92, sa koga su live snimci objavljeni kao kasetno izdanje pod nazivom "OVERPOSE". Naravno, ja tad pojma nisam imao o čemu se tu radi, ja sam kontao da je to neka vrsta tehno muzike, jebiga bio sam skroz zatečen što se kaže, ali kad sam izvalio kako ljudi lete na sve strane, šutke, stejdždajvinzi & shit, to me na keca kupilo, znači jedno sveopšte lud'lo, što može donekle i da se izvali iz njihovog jedinog spota "Folklored, Monitored" koji sam lično ripovo sa VHS-a (Ivon i Demovizija - Studio B). Inače, ovaj lik sa dugom kosom, koji mlatara okolo naokolo je Srđa, momak koji je kasnije svirao i u Austerity-u, definitivno jedan od najjačih gitarista u to doba.
( Preuzeto sa abraxas365dokumentarci )"     Mp3 - 128Kbps

01. Sold Me    

02. Hole

03. Silence

04. Nerve On It

05. Walkily Slowly

06. Small

07.Monitored

08. I Was Wrong

09. Ass

10. Wolfie, Sabrina And Me

11.Of Your Face

12. Exchange

13....            

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Edited by Ilijaax, 19 January 2018 - 18:37.

I got tired of waiting because i found out -here's only a fine line between biding one's time and waisting one's time :D

Hn0446m.gif

6nbts.png

giphy.gif

Thanked by 22 Members:
BetmenMandrakFantom , drmike , danijelns , milic , kibax69 , AgnosticFront , tepa , villyk , xlla , dadmin , xscanplay , kizivoje , icezice , bojan747 , Plastik , klake , uteSHITelj , WillieGarvin , dkatic2 , beograd75 , edmundo , ptrppvc

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users