Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Hvala na svemu

2 replies to this topic

TrickyTrix

TrickyTrix

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 53 thanks
  • LocationBGD

Ono što me je oduševilo na ovom forumu su sinhronizovani crtani filmovi i želim da se posebno zahvalim svim uploader-ima na tome, pa i ostalima na ostalom sadržaju.

Nakon što sam skinuo brdo sinhronizovanih crtanih filmova, odlučih da se odužim zajednici tako što sam sredio srpski zvuk za crtane filmove navedene u nastavku i spojio ih sa kvalitetnim video ripovima:

Please Login or Register to see this Hidden Content

i

Please Login or Register to see this Hidden Content

. Miš Amos i mali remorker zaslužuju da budu otrgnuti od zaborava. Nadam se da ćete uživati, kao i što sam ja uživao u ponuđenim sadržajima.

Thanked by 7 Members:
Atom Ant , volter , knjige su zakon , Biotloneta , Nyks , boden , Gagisha

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 5,513 posts
  • 190449 thanks
  • Locationnisam ja odavde

:yes:

odličan potez.... hvala  :)   samo još jedan dokaz više kako smo zajedno mnogo jaki... u biti najjaći   ;)

16_bd_Untitled-1.png
Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Thanked by 1 Member:
Nyks

TrickyTrix

TrickyTrix

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 53 thanks
  • LocationBGD

Mislim da bi ljudi i više doprineli kada bi se na sajtu mogao naći ijedno uputstvo za audio obradu, zamenu audio fajla u videu ili obradu videa.

Na forumu sa sinhronizovanm crtanim filmovi ima dosta ljudi koji to rade, ali kriju kao zmija noge koje programe koriste za tu namenu.

Ja sam za sređivanje zvuka koristio besplatan program Audacity. Uporedo se učita video na engleskom i video na srpskom pa se secka i doteruje šta treba da bi ugodio srpski sa engleskim (po potrebi sam nezavisno puštao i oba videa i upoređivao koliko odskaču), a na kraju se skine engleski i eksportuje samo srpski zvuk.

Nakon toga se enleski video učita u program MKVToolNix (isto besplatan program) i doda novi sređen srpski audio fajl. Skini se engleski audio i snimi se sve kao MKV fajl. .

Možda nekom ovaj info bude koristan.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users