Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

BookLand

29 replies to this topic

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

Book_Land-_Prona_eni-2.-serijal-_Prljavo

BookLand - Pronađeni

drugi dio serijala "Prljavo"

Probudim se pored toplog tijela. Osmjehem se dok mi strani osjećaj sreće zrači u prsima. Sve se urušava kako osjećam Rockyjin miris. Ne Olivijin. Moja sreća se raspukne poput slomljene brane. Ne zato što Olivija nije ovdje. Nego dok osjećam Rockyjino tijelo pored sebe, osjećam i zadovoljstvo. Zato što nisam osjetio bijedu Olivijinog gubitka. Zato što sve što sada osjećam je sram. Moj prvi instinkt nije bio da mi Liv nedostaje. Bio je da uživam pored Rocky.

Prijevod i obrada: Bookland

Modesty Blaise & Lena

Prvi dio serijala možete naći

http://www.balkandow...-divna-propast/

pdf

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Hidden Content

Thanked by 555 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

3ewe6rdw.png

BookLand - Druga šansa
treći dio serijala "Drski"

Izvana, Noah Carter je znan kao najzgodniji tehnički inženjer, genije. Iznutra, još uvijek se osvrće na otmicu svoje žene i malog djeteta od prije osam godina, a zatim razočaravajuće otkriće tijela njegovog djeteta. Godinama se nadao da mu je žena živa, ali sada kada je proglašena mrtvom, zadubio se još više u svoj posao, odsijecajući se od emocionalnih stvari jer su ga prokleto jako boljele.
Zatim je opet sreo Kiki Porter, večitu optimistkinju sa snažnom radnom navikom i snovima o bendu. I sve se promenilo. Iako se prokleto borio protiv toga...
Seksualno, njih dvoje zajedno su kao eksplozija. Ali njihova istinska vatra je emocionalna, iako se sporo pali. Ali jednom kada se zapali, onda se i konzumira. Veza emocionalno raste, seks je odličan, stvari su dobre.
Ali baš kada se čini da bi mogli imati zajedničku budućnost, prošlost se pojavi i ne da im mira. I Noah će trebati da odluči čega je spreman da se odrekne za ljubav..

Prevod i obrada: Lea, Gidra & Minnie

pdf

Hidden Content

Thanked by 431 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

nj_vlas_bl_el.skup.png

BookLand - Njegovo vlasništvo
prvi dio serijala
"Elitna skupina"

Koja je najnesebičnija stvar koju ste ikada napravili? Koju cijenu bi stavili za mogućnost da spasite one koje volite?
Kažu da najgore odluke donose očajni ili budale.
Bila sam dovoljno očajna da donesem glupu odluku i da spasim svoju obitelj. Cijena? Ja.
Oni mogu biti bajkerski klub, ali u svoj toj časnosti oni su elitna skupina kriminalaca koji samo voze motore. Oni su posao. Organizacija. Djelotvorna vojska.
Što sam naučila? Oni rade na sivom području; život i smrt su stvarni; i svi žele svakog mrtvog. U redu, možda je to dramatično... Ne. Nije. To je zakon.
Pripremila sam se za najgore, u potpunosti predosjećala da ću mrziti svoj novi život. Ispostavilo se da sam napokon shvatila gdje sam pripadala. Oh, i otkrila sam da sam malo uvrnuta ili luda. Možda oboje.
Drex Caine, čovjek bez savjesti, nije me uništio na način na koji sam mislila da bude. Umjesto toga, učinio me da se osjećam živom nego da samo čekam da živim. I ja se nikada više ne mogu vratiti natrag na onako kako je nekada bilo.

Prijevod i obrada:
                          BookLand
                                        Vatrena & Lena

pdf

Hidden Content

Thanked by 661 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

u_oblacima.png

BookLand - U oblacima
prvi dio serijala "Ljubav"

Tess Marlow je konačno započela svoj novi život u New Yorku. Pronašla je uspeh u poslovima planiranja događaja i kad je pustila prošlost sa bivšim dečkom, pronašla je udobnost i uzbuđenje u rukama kapetana Landona.
Baš kad su počeli testirati svoj novi odnos, neko iz Landonove prošlosti se pojavljuje i time se sve menja. Tess želi da mu veruje, i dok joj se poverava njihova veza jača sve više i više.

Prevod i obrada: BookLand
Đavolak & Gidra

pdf

Hidden Content

Thanked by 460 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

nasl.png

BookLand - Hal

prva novela serijala Kraljevi Zmajeva

Podstaknut drevnim čarolijama – i podstaknut ljudskom željom – Kralj Zmajeva, poznat kao Hal, može se pretvarati po volji u jedno od legendarnih krilatih stvorenja kojima se zakleo da ih štiti. Ali jedna stvar koju ne može učiniti je da se zaljubi... U smrtnu ženu.
Tražeći svoga brata u Škotskoj – podležući smrzavanju i hladnoći – Cassie Hunter se budi u rukama veličanstvenog Gorštaka ratnika. Preko njegovih grudi je tetovaža vatrenog zmaja. I u njegovom srcu je goruća strast koja će ih, jednom oslobođena, potrošiti... I telo i dušu.

Lea & Gidra

pdf

Hidden Content

Thanked by 569 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

guy.png

BookLand - Guy
- druga novela serijala Kraljevi Zmajeva

Ojačani magijom zmajeva, mračni besmrtni ratnici, nikada nisu trebali da osjete ljudsku požudu, još manje da se zaljube. Ali kada je Guy, pripadnik drevnog odreda ratnika promenjivog oblika, sreo Elenu Griffin – običnog smrtnika čija ga je lepota i slepa ambicija protresla do srži – propale su sve opklade...
Napustivši Ameriku da bi istražila škotske visoravni, Elena se iznenada nađe u mračnoj pećini – sama, povređena i potpuno beznadna... Sve dok se Guy ne pojavi niotkuda.
Da li ona sanja svoj spas kada padne u njegovo naručje? Muškarac i strast – tako jaka je previše dobra da bi bila istinita.
Samo je pitanje vremena pre nego što sazna istinu o vatri u njegovom srcu. I zmaju u njegovoj duši...

Prevod i obrada: BookLand - Lea, Gidra & Lena

pdf

Hidden Content

Thanked by 484 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

banan_bd_i_kk.png

BookLand - Banan
treća novela serijala Kraljevi Zmajeva

Vekovima su besmrtnici, poznatiji kao Kraljevi Zmajeva, skrivali svoju moć transformacije od sveta. Ali kada je smrtni neprijatelj zapretio da ih razotkrije, ratnik Banan mora ostaviti svoju tajnu u Visočju, rizikujući svoj život za zmajeve u njima – i da odoli iskušenju ljudske ljubavi...
Jane Holden sebe nikada nije smatrala lepom. Ali kada je neverovatno zgodni Banan pogleda, očaravajuće i senzualno, osjeti se kao najseksi žena na planeti. Ipak, Banan je čovek u misiji. Odbija da podlegne šarmu moderne žene – ili svojoj vlastitoj požudi. Dva njegova brata su se već predala zabranjenoj ljubavi. Ali kako se opasnost približava, Banan shvata da mora da poseduje Jane – njen um, telo i dušu.
Za nju je on više nego druga polovina. On je njena sudbina...

Prevod i obrada: Bookland
Lea, Lena & Gidra

pdf

Hidden Content

Thanked by 436 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

kellannasl.png

BookLand - Kellan
prvi dio serijala Kraljevi Zmajeva

Kraljevi su se oduvek borili da očuvaju svoju magiju zmajeva. Ali jedan od najmoćnijih ratnika njihove vrste biće stavljen na konačni test. Da li je dovoljno jak da odoli svojim najvećim iskušenjima? Ili će biti prisiljen da se preda – telom i dušom. NJENA LEPOTA JE ORUŽJE. Denae Lacroix je prelepi agent MI5 na opasnoj misiji. Poslata u Škotske visoravni da špijunira misterioznu Dreagan industriju prekasno otkriva da joj je namešteno – da su je iskoristili kao ljudski mamac. Ona je neodoljivi mamac za muškarca koji nije video ni dodirnuo ženu vekovima. On je muškarac sa sudbinom – a želja – mogla bi ih oboje ubiti.
NJEGOVA STRAST JE PROKLETSTVO. Prošlo je 1200 godina otkako je Kellan hodao među ljudima – a ne može se poreći erotski nabijena privlačnost koju oseća prema Denae. Kao Kralj Zmajeva zakleo se da će čuvati tajnu. Ipak, što je bliži ovoj mudroj, očaravajućoj ženi, njen život je sve više u opasnosti. Sve što je potrebno je jedan nepromišljeni poljubac da oslobodi reku požude i gnev zmajeva... I najstrašnijeg neprijatelja.

Lea, Gidra & Lena

pdf

Hidden Content

Thanked by 473 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

dogovor.png

BookLand - Dogovor

Duncan Willis bi trebao biti u modnom časopisu, ne suvlasnik tvrtke u kojoj radim. On je moj šef, također je arogantan i samouvjeren, znajući da može natopiti gaćice samo smješkom. Zato ga izbjegavam.
Možda maštam o njemu, ali ne treba mi to u životu.
Sve dok...
Sve dok ga nisam uhvatila – OK čula – u kompromitirajućoj pozi.
Da, bilo je seksi, ali to nije poanta.
Treba mi pratnja za jedan vikend. Njemu treba da držim jezik za zubima o onome čemu sam svjedočila.
Savršena ucjena... Savršen dogovor.
Sve dok...
Sve dok me jedan fantastičan vikend nije natjerao da želim više.

Prijevod i obrada: BookLand

pdf

Hidden Content

Thanked by 724 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

njena_borba.png

BookLand 

Njena borba

drugi dio serijala "Elitna skupina"

Koja je najnesebičnija stvar koju ste ikada napravili? Koju cijenu bi stavili za mogućnost da spasite one koje volite?
Kažu da najgore odluke donose očajni ili budale.
Bila sam dovoljno očajna da donesem glupu odluku i da spasim svoju obitelj. Cijena? Ja.
Oni mogu biti bajkerski klub, ali u svoj toj časnosti oni su Elitna skupina kriminalaca koji samo voze motore. Oni su posao. Organizacija. Djelotvorna vojska.
Što sam naučila? Oni rade na sivom području; život i smrt su stvarni; i svi žele svakog mrtvog. U redu, možda je to dramatično... Ne. Nije. To je zakon.
Pripremila sam se za najgore, u potpunosti predosjećala da ću mrziti svoj novi život. Ispostavilo se da sam napokon shvatila gdje sam pripadala. Oh, i otkrila sam da sam malo uvrnuta ili luda. Možda oboje.
Drex Caine, čovjek bez savjesti, nije me uništio na način na koji sam mislila da bude. Umjesto toga, učinio me da se osjećam živom umjesto da samo čekam da živim. I ja se nikada ne mogu vratiti natrag na ono kako je nekada bilo.

pdf

Hidden Content

Thanked by 495 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

oblak.jpg

BookLand - Oblak ljubavi
 drugi dio serijala LJUBAV

Tess Marlow je konačno započela novi život u New Yorku. Pronašla je uspeh u svom poslu planiranja događaja, ostavila svog bivšeg daleko u prošlosti i mir i spokoj pronašla u rukama kapetana Landona Becketta.
On je sve o čemu je maštala. Mislila je da je njen život savršen.
Sve se menja kada Tess otkrije da njen otac nije čovek kakvim ga smatra. Dvojica muškaraca kojima je ikada verovala su povezani sa osobom koja je zauvek promenila njihove živote.
Tess se nalazi na putu otkrivanja i prisiljena je da se suoči sa najdubljim strahovima. Može li ona ikada zaista naći sreću sa čovekom kojeg vlastita prošlost progoni?

Prijevod i obrada: BookLand - Đavolak, Gidra i Lena

pdf
Hidden Content

Thanked by 311 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

triiiiiiiiiistan_naslovna.png

BookLand - TRISTAN
drugi dio serijala Kraljevi Zmajeva

ŽENA U BIJEGU - Sammi Miller živi miran život kao vlasnica bara u škotskim planinama - sve dok mafija ne uleti i raspali rafale tražeći njenog bivšeg dečka. Dobivši metak u rame, uspijeva pobjeći i kreće prema svojoj polusestri Jane. Skrivena u planinskoj tvrđavi tajanstvenih Dreagan Industries, Sammi pronalazi više nego sigurno utočište. Ona pronalazi Tristana - najljepšeg, najšarmantnijeg i ukletog čovjeka kojeg je ikada poznavala.

VRUĆI RATNIK - Najnoviji Kralj Zmajeva, Tristan, pao je sa neba u snježnoj oluji potpuno gol sa mačem - ali bez sjećanja na svoje prijašnje borbe. Kada sretne ranjenu Sammi, nešto snažno mu zažari srce. Kada vidi urezan simbol zmaja na metku u njenom ramenu, nešto bijesno mu zapleše dušom. Sa njegovim Mračnim neprijateljima koji se približavaju. Tristan mora odlučiti, zauzeti stranu - i ne boriti se - da bi spasio ženu koja mu je predodređena u ljubavi.

Prevod: Gidra
Obrada: Lena i Venera

pdf
Hidden Content

Thanked by 381 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

44323408-247971769220554-451073099536374

BookLand - Prljavi hokejaš
- prvi dio serijala Brzi i opaki

Poznati plejboj Rough Ridersa Grant Saber uklonjen je iz igre zbog povrede ramena. Ako mora biti van leda tri nedelje zbog oporavka, on će to uraditi na svoj način – uživajući sa drugom ženom svako veče. Ali umesto toga, pritisak vlasnika tima i Grantovih roditelja dovodi ga u njegov rodni grad Holly, Severna Karolina. Stvari se zagrevaju kada sazna da je gradska lepotica koja je nekada bila van njegove lige slobodna i privlačnija nego ikada. Odlučan da sa njom provede noć dok je u gradu, Grant je šokiran kada shvati da jedna noć neće biti dovoljna.
Faith Nicholas nema nikakva interesovanja za udvaranje Saberovog sina. Nakon gubitka svog oca samo pre nekoliko meseci, ona je na ivici gubitka njihove porodične prodavnice - koja je ujedno i njen dom. Nije joj stalo do Saberovog velikog novca ili svetlucavih igračaka. Ali čini se da ne može držati Granta podalje od njene prodavnice - ili njenih snova. Njegovoj magnetnoj harizmi je nemoguće odolet, i što duže ostaje u gradu, ona sve više pronalazi ljubav u muškarcu koji nije toliko površan kao što bi voleo da ljudi veruju.
Pored prodavnice koja propada, četiri stotine milja i rigoroznom hokejaškom sezonom koji se nalaze između njih, Grant će morati povući svoje najbolje poteze ako želi da ovo potraje zauvek.

prevod i obrada: BookLand - Lea, Gidra & Lena

pdf

Hidden Content

Thanked by 604 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

kril-nas.png

BookLand - Kiril
treći deo serijala Kraljevi Zmajeva

Kraljevi Zmajeva se oduvek bore da sačuvaju zmajevu magiju. Ali može li se jedan ratnik odupreti najvećem iskušenju od svih?
SNAŽNOJ POŽUDI

U svojoj potrazi za uništenjem Mračnih Fae – svojih neprijatelja – Kralj Zmajeva, poznat kao Kiril, odlazi u Irsku kao špijun. Kada ga prekrasna, zagonetna žena pokuša zavesti, Kiril odmah ugleda ispod njenog glamura Mračnu Fae. Shara nije samo bilo koja Mračna, ona potiče od jednih od najmoćnijih porodica Mračnih – i uprkos opasnosti Kiril se ne može odvojiti od nje. Oduševljen je njenim osmehom, porobljen nepobitnom strasti...
TO JE BITKA KOJU TREBA IZBORITI

Shara ima samo jednu šansu da ispravi stvari sa svojom porodicom – i dokaže svoju vrednost. Činilo se da je to jednostavna mislija... Dok nije upoznala Kirila. Njegov šarm, njegov seksualni magnetizam je bio previše za nju da bi ga ignorisala. Shara zna da padanje u Kirilove ruke može joj doneti samo nevolje. Ipak otkriva unutrašnju snagu koju nije znala da ima... I privlačnost koja ne poznaje granice. Ali, je li njena požuda vredna opasnosti od večne propasti za oboje?

- prevod i obrada: BookLand
Lea, Gidra & Lena

pdf

Hidden Content

Hidden Content

Thanked by 324 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

46902155-338205320094254-888743544890169

BookLand - Zauvijek zajedno
- samostalna

ASHTON
Prijateljstvo - uvijek i zauvijek.
Seks – nikada.
To je naš dogovor. Osim toga, ja ne tražim seks – ja se izgubim u njemu! Također ne tražim za zauvijek. Ja sam sada muškarac.
Jess je bila moja najbolja prijateljica još dok smo bili musava djeca koja su pronalazila nevolje na svakom ćošku. Mi smo ona vrsta prijatelja koji su uvijek tu jedan za drugog, za dobra i loša vremena, oni koji znaju sve tajne i snove. To se ne može promijeniti samo zato što smo oboje odrasli ili zato što je ona lijepa, smiješna pametna i brzopleta.
Sve dok se ne promijeni.
Jedan poziv, jedna noć. To neće promijeniti naš dogovor... Ipak, dogovori se mogu izmijeniti, zar ne?

JESS
Ashton je muška kurva.
Čula sam sve njegove priče, ali bez obzira na njih, volim ga.
To nije strastvena vrsta ljubavi.
Nikada ga nisam tako gledala - kao drskog, samopouzdanog, seksi muškarca kakvim je postao. Zato jer je on za mene samo Ashton, moj najbolji prijatelj - sve do jedne noći.
Jedne noći saznam da su glasine istinite, u stvarnosti mu ne čine pravdu.
Njegove lude vještine su van granica. Ipak, to ne može promijeniti naš dogovor. Jedna noć mora biti dovoljna.
Mora biti.
Ne odustajem od svog najboljeg prijatelja zbog ludog seksa. Ali opet, da li bih trebala?

Prevod i obrada - Venera & Vatrena

pdf

Hidden Content

Hidden Content

Thanked by 560 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

axle.jpg

BookLand - Njegov spas
- treći deo Elitne skupine

Sudbina je samo izmišljena reč koja se koristi da bi nam dala nadu ili oproštaj. Nalazimo nadu kada verujemo da nam se loše stvari događaju sa razlogom. Nalazimo oproštaj kada osećamo da loše stvari iz naše prošlosti su samo sudbine koje su se tako izokrenule da bi nas dovele do sadašnjosti i sve to je stvoreno našim vlastitim rukama.

Naravno, nekako sam promenila mišljenje nakon susreta sa Axleom. Čovek sa ožiljcima i proganjajućim, hladnim očima. Čovek koji se zagreje samo kada je blizu mene. Verujem da je prvi čovek zbog kojeg se neću brinuti za svoj život. Prvi čovek kojem sam ikada u stvari verovala da je pošten, uprkos činjenici da je nemilosrdan kriminalac.

Samo najluđe sudbine su se usudile da nam ukrste puteve. U stvari, to su više bili kao neki tajni putevi.

Život postaje komplikovan. Sranja se događaju i nekako sam pala jače nego šta sam mislila.

Prvi put kada smo se susreli, bila sam u svojoj pidžami i skrivala se u njegovom SUV-u od svog nenormalnog brata. Simpatičan prvi utisak. Uveravam vas.

Drugi naš susret, bukvalno sam vozila rolere oko nekolicine leševa, jer sam tako malo luda. Duga priča.

Očigledno je moj drugi utisak imao uticaj kao i prvi, jer se on preko ušiju zaljubio u mene.

Zajebavam se. Ovaj zadnji deo je totalno sranje. Axle je puno više komplikovaniji od ovog sranja od ljubavi na prvi pogled. Što je meni baš najdraži deo kod njega.

Sve u vezi nas je perfektno komplikovano i neverovatno pogubno.

To je san svake devojke... Sve dok su lude kao ja. A ja sam dovoljno luda da to izdržim, jer ne smeta mi biti luda devojka na rolerima, koja pokušava zajebati sudbinu svaki put kada se pokušava nametnuti. To je samo jedan od mojih izgovora. Tako ispada. Ja spadam u Axleovu vrstu ludosti.

Život bi trebao stvarno biti jebeno zanimljiv. Ili katastrofalan. Ili psihotičan.

Pretpostavljam da zavisi od toga koliko ludosti možeš prihvatiti.

Prevod i obrada: BookLand - Lea, Lena i Gidra❤️

pdf

Hidden Content

Thanked by 447 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

desni.jpg

BookLand - Božićni zgoditak
- samostalna

Carver Johnson
Možda jesam fudbalska zvezda na drugoj godini koledža, ali nisam nikome u seni. Sve do samog kraja, uzdižem se svakom prilikom kao najbolji od njih... I još malo više.
Prati me reputacija zavodnika vrućih riba sa koledža, moj alat se ne buni.
Postoji samo jedan problem. Holly Snow. Ona je divlja, buntovna bomba na zadnjoj godini koledža i sada je spremna iz prve ruke saznati da li su sve te glasine istinite.
Oh, i ona je ćerka mog glavnog trenera.
Holly se pojavljuje u našoj kući na žurki bratstva nekoliko dana pre Dana zahvalnosti i jedna stvar povlači drugu. Sledeća stvar koju znam, pita me da joj pomognem u odabiru poklona za Božić.
Trebao sam znati bolje nego da pogledam u njenom smeru. Ja čak i ne volim praznike. Izlasci sa njom su opasni i to me pali, ali me i hladi na terenu.
Ali dođavola, opasnost mi je drugo ime.

Holly Snow
Divlja sam i pričljiva, ali ipak hladne glave. Radila sam bez prestanka i sve je bilo po planu, te sam čekala kraj koledža da se opustim. Moja budućnost je sređena.
Bar sam tako mislila sve dok se nisam spetljala sa Craver Johnsonom, arogantnim atletom sa prljavim ustima.
Njegov dodir mi pali kožu i ostavlja me bez daha... Nema veze što glasine nisu istinite, one su jebeno ublažene.
Tata još uvek misli da sam dobra devojčica. Čoveče, kako je pogrešio. Trebaće praznično čudo da zadrži skandaloznu tajnu sakrivenu.
Nosim dete Carver Johnsona.

Lea, Venera i Gidra

Hidden Content

Thanked by 478 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

50306170-2064928237126357-77070757647676

BookLand - Iza kulise - prvi dio serijala “Senator”

Liz Doughtery nema pojma da će joj jedno obično pitanje promijeniti njen život.

Njena prva velika reportaža joj je dodijeljena za tiskovnu konferenciju na njenom koledžu Sjeverne Karoline za državnog senatora. Brady Maxwell možda ima sve šta mu treba za političara – pobjednički pedigre, strašno dobar izgled, tijelo stvoreno za odijela – ali njegova politika ne utječe pozitivno na Liz. Kada je Lizino pitanje ostavilo senatora bez teksta, to je impresioniralo Haydena Lanea, Lizinog urednika koji misli da je krenula pravim smjerom za obećavajuću karijeru kao reporterka.

Ali Liz je također krenula u tajnu romansu sa Bradyjem koja bi mogla uništiti njihove karijere. Iako je neoženjen, potencijalni glasači bi mu mogli zamjeriti što se petlja sa reporterkom. Liz nije sigurna da je ovakvo skrivanje dovoljno za nju – posebno kada bi stvari između nje i Haydena mogle biti manje platonske nego šta je ona mislila.

Kada se politika i ljubav sudare, da li ikada može postojati pobjednik?

pdf

Hidden Content

Thanked by 299 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

laith-naslovna.png

BookLand - Laith
-četvrti dio serijala Kraljevi Zmajeva

Kraljevi se moraju boriti kako bi sačuvali svoju zmajevu magiju. Ali može li se jedan ratnik boriti protiv svojih najvećih želja?
PREDODREĐEN DA ŠTITI
Njegovo ime je Laith. Većini je poznat kao vlasnik lokalnog paba u blizini Dreagana. Ali malo njegovih mušterija zna da ispod njegovog zgodnog izgleda leži srce, duša i žudnja Kralja Zmajeva – onog koji ima kontrolu držeći svoje prijatelje blizu, a svoje neprijatelje bliže. Sve dok se ne pojavi tajanstvena i zavodljiva strankinja, i ceo njegov život ne skrene s kursa…
PREDODREĐENA DA ŽELI
Iona je žena sa misijom: Da otkrije duboku, mračnu istinu o njenom nasledstvu. Vratila se u Škotsku samo da bi saznala da je deo drevnog dogovora sa Dreaganom – onog koji će zapretiti da ugrozi krhki mir sa Kraljevima Zmajeva. Predivna, lukava Iona nije poput ni jedne koju je Laith ikada upoznao… I skrivala je tajnu zbog koje bi drugi ubili da je poseduju. Hoće li ga upotpuniti – ili ga uništiti? Strast uvek dolazi na naplatu. Ionina: neprocenjiva…

Prevod i obrada: Bookland

pdf

Hidden Content

Thanked by 275 Members:

MazikeenS

MazikeenS

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • 15829 thanks

otkupljenje.png

BookLand - Otkupljenje
treći dio serijala Prljavo
- kraj serijala -

Linkova i Rockyena priča se nastavlja.
Tri. To je moj broj. Zbroj razloga zašto sam nastavio dalje.
Prvi: ona me treba.
Drugi: trebam je zaštititi.
I treći: sa njom se osjećam kao čovjek.

Ali težina ljudskih tajni je teška na njegovim ramenima. Duplo je teža na njegovim prsima. Lovi ga u klopku.
Proklinje ga.
Moje tajne me kolju.
Strah i žaljenje - zbog onoga šta sam napravio i ono šta sam postao i zbog onoga šta sam ostavio - me vuku u rupu, ne mogu iskopati izlaz.
Što dublje tonem, to nju dalje odguravam od sebe.
Što dalje ona ide, to se više moj mozak uvrće. Dublje u crni ponor. Mračno je ovdje. Prokleto mračno.
Ona mora znati šta sam napravio. Moram joj reći. Ali kako da se borim sa tamom ako izgubim svoje svjetlo?
To je sada moj život. Sjena sam čovjeka u oštećenom tijelu, željan ponovo živjeti.

Modesty Blaise & Lena

pdf
Hidden Content

Thanked by 235 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users