Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

FilesFlash i reCaptcha

2 replies to this topic

Agata

Agata

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 684 posts
  • 39596 thanks

Pošto su svi moji postovi sa linkom filesFlash-a, smatram da sam u obavezi da pomognem onima koji imaj problem prilikom skidanja. Ne znam zašto do sada sajt filesFlash-a nije rešio taj problem, ali ja sam se potrudila i, valjda pronašla rupu u zakonu za sada, i napravila mali tutorijal.
Hvala što ste imali strpljenja, srećno sa skidanjem knjiga i uživajte u knjigama.

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png

7ccff6b89054076caa0504826acd7ebc.giffilesFlash radi bez reCaptha, tako da je skidanje fajlova mnogo lakše. Hvala vam na stprljenu i razumevanju.7ccff6b89054076caa0504826acd7ebc.gif

Thanked by 14 Members:
dejanvasiljevic76 , Ira21 , janbelo , nedameda06 , merilara , snezanaz , dusankobgd , penkala , volter , Cyrano , Disco Ninja , knjige su zakon , markocim , dexdex

Zoran_

Zoran_

Silver Member

• VIP
  • PipPipPipPipPip
  • 4,817 posts
  • 92652 thanks

Samo unesite bilo koji karakter i kliknite na Submit.

TskM3TW.png

7AlkMux.png

WHynHil.png

XICzgSP.png

ZKDfiCE.png

fZuTsfz.png

Ukoliko sa slovima izbaca ponovo captchu upisite samo brojeve  6-7 broja.Ako imate problema sa skidanjem mojih linkova uvek mozete da mi se obratite putem privatne poruke.

WigrEPK.gif

FilesFlash trenutno ne radi !!!

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 13 Members:
dejanvasiljevic76 , frolo , brunob952 , janbelo , nevidljiveboje , BrankoMN , spalemarko , Biotloneta , merilara , markocim , penkala , volter , knjige su zakon

Zoran_

Zoran_

Silver Member

• VIP
  • PipPipPipPipPip
  • 4,817 posts
  • 92652 thanks

FilesFlash je ukinuo captche za free korisnike, skidanje linkova radi !!!

WigrEPK.gif

FilesFlash trenutno ne radi !!!

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 6 Members:
dejanvasiljevic76 , markocim , valance , nevidljiveboje , Jokso , Gedza90

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users