Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Tito i ja (1992)

2 replies to this topic

Zoran_

Zoran_

Gold Member

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,988 posts
  • 149556 thanks

Tito i ja (1992)

tyZH8dM.png

imdb6.jpg

Please Login or Register to see this Hidden Content

Priča o desetogodišnjaku koji, kao i sva deca u Jugoslaviji pedesetih godina teško može da zamisli bilo koji deo svog života bez velikog vođe nacije - maršala Tita. U svojoj školi dečak pobeđuje na konkursu za najbolji sastav o Titu. Nagrada mu je učešće na maršu "Titovim rodnim krajem". Dečak je do pobede došao tako što je napisao pesmu u kojoj tvrdi da Tita više voli od oca i majke! To naravno njegove roditelje baca u pravo očajanje. A dečak pri tom ne shvata šta u njegovoj ljubavi prema vođi ima tako čudnog i zabrinjavajućeg. Ovaj izlet će za dečaka predstavljati teško iskušenje. Nenaviknut na prirodu, pešačenje i samostalni život, uz to progonjen od stane vaspitača, staljiniste, on posustaje, pa se izgubi u planini i tada dolazi do preokreta u njegovom životu...

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 89 Members:

Zoran_

Zoran_

Gold Member

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,988 posts
  • 149556 thanks
Tito i ja (1992)

tyZH8dM.png

Su6Ksi6.jpg

Please Login or Register to see this Hidden Content

Priča o desetogodišnjaku koji, kao i sva deca u Jugoslaviji pedesetih godina teško može da zamisli bilo koji deo svog života bez velikog vođe nacije - maršala Tita. U svojoj školi dečak pobeđuje na konkursu za najbolji sastav o Titu. Nagrada mu je učešće na maršu "Titovim rodnim krajem". Dečak je do pobede došao tako što je napisao pesmu u kojoj tvrdi da Tita više voli od oca i majke! To naravno njegove roditelje baca u pravo očajanje. A dečak pri tom ne shvata šta u njegovoj ljubavi prema vođi ima tako čudnog i zabrinjavajućeg. Ovaj izlet će za dečaka predstavljati teško iskušenje. Nenaviknut na prirodu, pešačenje i samostalni život, uz to progonjen od stane vaspitača, staljiniste, on posustaje, pa se izgubi u planini i tada dolazi do preokreta u njegovom životu...

o4S0WDm.gif

9htX97R.jpg

Oets6ur.gif

Tito i ja (1992) DVDRip.x264.mkv

SFYUbuP.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 114 Members:

den78

den78

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 839 posts
  • 29802 thanks

Tito i ja (1992)

coveri7e8f.jpg

tito.i.ja.1992.dvdripcad7e.jpg

Tito.i.Ja.1992.DVDRip.x264-den78

Uptobox | 1399 mb | 640x400 | 01:49:13 | AVC/AAC

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 71 Members:
saletoohot , jadjonbv , hubclub , jezda , milanalorica , 303808909 , donaldduck , Ikapec , worldisasleep , Cuca011 , o'fallon , acika94 , goraneo , cldarko , barra64 , Nenad007 , opetopet , djoka123 , P.George , misa1505 , nesadj , xection , Bontonko , kora , Neso1961 , vajtaun , Pero2 , chefko , Zare94 , tijana_s , Bogdan2011 , zarkoe ekmedzic , harleyquinn_ , biber_bmw , mackosopa , coso13 , macessatt , BranoMojsej , mighty mara , CharlieFSA , sloznabraca , miki989miki , megastraus , martin mcfly , Karamazov , djapedjape , MilošPB , Chika_Miki , takotako , trekiplex , marili , rafael13 , uglykid , conersk , todorko85 , KlerikBaraba , Shey , xejt , GRT7 , qwerty19 , danep , markonate , i_023 , uros032 , eizax , rio , misapop , Zelenac1 , liquid , Jokso , Biotloneta

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users